Doktor Cevapları: 4 Cevap

06 December 2017

Hastamızın ihtiyacına göre mini karın germe ya da tam karın germe olarak yapılabilen bu işleme gereğinde lipoplasty eklenebilir..Sıklıkla 4 ila 7 gün arasında hastalar normal hayat döngülerini bulmaya başlarlar..Süreçler çoğu zaman tahmin edilenden daha rahat geçmektedir..

Cevabı beğendiniz mi?
18 October 2018

Merhaba Gül Hanım karın germe ameliyatı iyileşme süreci ortalama 1 haftadır. Sgk maalesef estetik ameliyatları karşılamıyor. İşlem ücreti icin iletişime geçebilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
06 December 2017

Merhaba, Karın bölgesinde toplanan yağlardan ve deri sarkıklığından kurtulmanın en iyi yolu karın germe ameliyatıdır (abdominoplasti). Abdominoplasti oldukça yüz güldürücü bir operasyondur, 2-2.5 saat içinde karın derisi ve yağ fazlalıklarından kurtulmak ve karın kaslarını sıkılaştırmak mümkündür. Bu sırada istenirse basen, sirt ve kalça bölgesine liposuction eklenebilir. Böylece karın bölgesindeki yağ ve deri fazlalıkları (4-5 kg veya bazen daha fazla) tek seferde alınabilir. Karın germe ameliyatı sonrasında aynı gün öne eğik olarak ayağa kalkılıyor ve ortalama 1-2 gün hastane yatışı yeterli oluyor. Genellikle birkaç gün sonra bandajlar alınıyor ve karın kuşağı veya liposuction korsesi giyiliyor. Bazı basit önlemlerle bu operasyon sonrasındaki erken dönem rahat atlatılabilir. Karın germe operasyonu artık eskisi kadar ağır bir ameliyat olmayıp en sık yapılan ameliyatlar arasına girmektedir. Bu operasyon için genel değerlendirme arzu ederseniz ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz. Ankara dışından gelen hastalarımıza sağlanan ücretsiz konaklama kolaylıkları hakkında klinikte görevli arkadaşlar size bilgi göndereceklerdir. Ayrıca operasyon ücreti ve ödeme kolaylıkları ile ilgili e-mail gönderecekler. Başka sorunuz olursa beklerim, tekrar haberleşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Cevabı beğendiniz mi?
04 December 2017

Karın germe ameliyatı başka bir problem de yok ise SGK tarafından karşılanmaz. İyileşme süreci her hastada farklıdır, çünkü her karın germe farklıdır. www.ankaralazerlipoliz.com 'dan veya 03124165333 den ulaşabilirsiniz. Teşekkürler. Op.Dr.Orhan Erbaş. Lokman Hekim Akay Hastanesi. Büklüm sok No:4 Kavaklıdere / ANKARA

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili uygulama fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön