Doktor Cevapları: 8 Cevap

08 April 2020

Merhabalar, hangi neden ile kan sulandırıcı kullandığınızı bilmek gerekmektedir. Kan sulandırıcı kullanmayı ameliyattan 10 gün önce bırakmanız gerekmektedir. Takibinde olduğunuz doktorunuzun onayını gösteren bir rapor gerekebilmektedir. Burun estetiği hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
11 February 2020

Kan sulandırıcı ilaçları 10 gün önceden kesip , onun yerine başka bir ilaç verip ameliyatınızı rahatlıkla yapabiliyoruz.

Cevabı beğendiniz mi?
07 February 2020

öncelikle ne içinbu ilaçı kullandığınızı söylemeniz gerekli. anestezi uzmanı doktorlarımıza kullandığınız ilaçlar için bilgi verip sonrasında olumlu veya olumsuz bir bilgi verebiliriz.

Cevabı beğendiniz mi?
17 January 2020

Merhaba İstanbulda ameliyat olmak isterseniz detaylı bilgi için +90 538 541 76 86 (whatsapp) numaralı telefonlardan fotoğraflarınızı göndererek iletişime geçebilirsiniz. Dr. Nezail Demirciler Instagram: dr.nezail

Cevabı beğendiniz mi?
16 January 2020

Merhaba, öncelikle kan sulandırıcı kullanmanızın sebebi nedir? Bir rahatsızlık varsa bunu bilmemiz gerekir. Herhangi bir operasyona girmeden bir hafta önce kan sulandırıcı ilacı bırakmanız şart. Kanama riski arttığından cerrah bu riski almak istemez. Bizi arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz. Detaylı bilgilendirelim.

Cevabı beğendiniz mi?
28 December 2019

Yardımcı olabiliriz tabii ki ... kan sulandırcı ilaç kullananlarda doktorunuzun önerisi ile ilacı keserek ya da yerine başka ilaç kullanarak daha kontrollü şekilde operasyon planlayabiliyoruz ...

Cevabı beğendiniz mi?
26 December 2019

Bulunduğum hastaneden görüşme ve konuşma talebini iletebilirsin asistanım geri dönüş sağlar

Cevabı beğendiniz mi?
26 December 2019

Merhaba tabiki yardımcı olabiliriz.

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön