Doktor Cevapları: 4 Cevap

24 April 2020

Merhaba, Göz altı ışık dolgusu morluklara değil göz altında olan çukurluklara yapılmaktadır. Göz altında torbalanmanız var ise dolgu daha da aşağı düşmesine sebep olabilir. Göz altı torba estetiğini önerebilirim. İzsiz tekniği de mevcuttur. Detaylı muayene için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
10 April 2019

Merhaba; Göz altı torbalanmaları için kesin çözüm cerrahi müdahaledir.Işık dolgusu göz altı morluklarda ışığın geliş açısını değiştirerek ferahlık kazandırır.Fakat morluk için kalıcı bir yöntem değildir.Detaylı bilgilendirme için kliniğimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İyi günler dileriz Hasan Fındık Estetik Merkezi 0216 356 30 30 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cevabı beğendiniz mi?
06 April 2019

İlk olarak tecrübeli bir elde yapılan botox yüzünüzü değiştirmez. Gözaltı torbalara ışık dolgusu değil, sıkılaştırma ve rengini açmaya yarayan mezoterapi daha uygun ve daha az girişimseldir.

Cevabı beğendiniz mi?
27 March 2019

İşık dolgusu özellikle göz altındaki çukurluk ve morluklar icin yapılmakta . Göz altı torbaları icin de başka ameliyatsız tedavi yöntemlerimiz mevcut . Ancak uygulanacak yönteme muayene sonrası karar verilir . Klinik koordinatörüm Esin hanımdan 05072339847 numaralı telefondan ücretsiz muayene ve randevusu alabilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön