Doktor Cevapları: 19 Cevap

07 May 2020

Işık dolgusu 2 seans 2 tüp ve electri yöntemi kombini öneririm bir sene sonra tekrar 1 tüp ışık dolgusu 1 seans daha electri bu süredede ev ödevi krem ve takviye kullanımı 05309156931 den ücretsiz muayene randevusu ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz Dr. Sevgi Ekiyor Medikal Estetik -Sağlıklı Yaşam Hekimi

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhaba, Göz altı ışık dolgusu ile göz altı morluk geçmez. Morluk için peeling veya lazer ile cilt soyma yapılmalıdır. Mevsim olarak kışın yapılması gereken işlemlerdir soyma işlemleri. %100 açılmaz ama ciddi fayda sağlar. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhabalar; Gözaltı biraz boşluk var buna dolgu işlemi yapılabilir.Ancak morluk için renk açma işlemi yapılır fakat genetik yapınızdan dolayı tamamen gitmez ,yarı yarıya azalır sadece. isterseniz kliniğimize randevu oluşturup dolgu işleminizi yapabiliriz.Bunun için 0533 699 27 71 den bize ulaşabilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Göz altı ışık dolgusu ve Mezoterapi ile göz altı karışıklığı ve morlukları tedavi edilebilir.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhaba Sizinki kadar koyu göz altı cildinde en etkili tedavi nanofat greft yani inceltilmiş yağ dokusu nakli.. onunla bile birkaç ton açılır.. diğerlerine çok şans vermiyorum açıkcası.. iyi günler

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Göz altı morlukları için birden fazla tedavi yöntemi mevcut. Lütfen çalışma hayatımız yeniden başladığında bizimle iletişime geçiniz. 05413783845 Hande Hanım

Cevabı beğendiniz mi?
01 February 2021

Merhaba, Evet göz altındaki koyulaşmalara yönelik tedaviler mevcuttur. Bu tedavilerin hangisinin sizin için gerekli olduğuna hekiminiz ile birlikte karar vermeniz uygun olacaktır. Şikayetlerinize yönelik için ayrıntılı değerlendirme ve muayene yapmak üzere sizi kliniğimize davet ediyoruz. +90 5322529592 numaralı telefondan veya www.hakanbulam.com internet sitemizden randevunuzu oluşturabilirsiniz. Dr. M. Hakan BULAM Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği olarak sağlıklı ve güzel günler dileriz. Op. Dr. M. Hakan BULAM, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı +90 5322529592 – Nişantaşı Valikonağı Caddesi No:26 Kat:5 Şişli-İSTANBUL

Cevabı beğendiniz mi?
01 July 2020

Merhaba Ücretsiz online danışma ve detaylı bilgi için +90 538 541 76 86 (whatsapp) numaralı telefondan fotoğraflarınızı göndererek iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Dr. Nezail Demirciler

Cevabı beğendiniz mi?
03 May 2020

Merhaba Dilara Hanım, Gözaltı morluklarının kesin bir tedavisi yok malesef. Bu bölge için özel olarak geliştirilmiş bazı mezoterapi ve peeling ürünleri denenebilir. Gözaltı ışık dolgularının bazı kombine türleri gerçekten etkili olabilir, morlukalrı değişen oranlarda azaltabilir ama tamamen ortadan kaldırır demek doğru olmaz. Sonuçta, bu yöntemlerden hangisi olursa olsun denemeye değer, çünkü morluklarınız gerçekten çok belirgin ve ne kadar düzelme sağlanabilirse sizin faydanıza olacaktır. Geçmiş olsun.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhaba, Mezoterapi, prp, gözaltı ışık dolgusu tamamen açmaz lekenizi ancak fayda görürsünüz

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhabalar, Işık dolgusu çökük gözaltları için uyguladığımız çok güzel sonuçları olan bir dolgu.Gözaltları çok çökük olunca o kişide eğer koyu gözaltı cilt sorunu varsa ,bunun çok daha belirgin olmasına neden oluyor.Sizde göz altı çöküklük ve koyuluk sorunu var.Çöküklük ışık dolgusu ile düzeltilirse çok daha iyi,dinlenmiş ve ışıltılı görünüm olur.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhabalar Op.Dr. Hüseyin Kandulu’nun Asistanı Hilal ben bizlere ulaşmışsınız bilgilendirme amaçlı aramıştım sizi ulaşamadım müsait olduğunuzda 05322577368 numaralı hattan dönüş sağlarsanız yardımcı olayım . İyi günler diliyorum.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhaba, göz altı ışık dolgusu ve Fraksiyonel Co 2 Lazer tedavisinden fayda görürsünüz. Gözaltı ışık dolgusunun ortalama kalıcılığı 2-3 yıldır. Yapıldığı zaman göz altı morluklariniz da hemen bir açılma göreceksiniz. Fakat sizin gozaltlariniz çok mor olduğu için Fraksiyonel Co 2 Lazer tedavisi ile desteklemekte fayda var. Lazer tedavisi iyileşme süreci 4-5 gün olan, her seans sonrası rengin daha da açıldığı kalıcı bir uygulamadır. Hoscakalin.

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Evet faydası olur ama ne kadar açılır derseniz..?? Soru işareti... birde kalıcı değil tabi sonuçlar.. 1-1.5 yıl gider... kesin bişey söylemek için görmek lazım foto yetmez..

Cevabı beğendiniz mi?
30 April 2020

Merhaba, evet genetik bir yapı ama bazı  hastalıklarda artış gösterir. Eğer sağlıklı iseniz göz altı ışık dolgusu  ve renk açıcı mezoterapi tedavisi ile bu ton farkı azalır.  Göz altı hiç-bir zaman diğer cildinizle aynı renk olmaz ama %50 fark bile iyidir.

Cevabı beğendiniz mi?

Daha Fazla Göster

İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön