Doktor Cevapları: 9 Cevap

29 January 2021

Merhaba, Fotoğraflarınızı değerlendirdiğimizde bir değil her iki göz kapağınızda düşüklük var. Öte yandan gözlerinizin dış köşeleri, iç köşelerinden daha alçak görünüyor. İdeal olarak dış köşelerin iç köşelerden yüksek olmasını istiyoruz. Bu sebeple size önerimiz üst göz kapağı ile birlikte bir alt göz kapağı operasyonu olacak. Asimetri konusunda ise klinik olarak önemli kabul edeceğimiz bir asimetriniz yok. Daha detaylı bilgi için kliniğimizde sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Cevabı beğendiniz mi?
28 January 2021

Merhaba Asimetri herkeste var olan normal bir durum. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla her iki üst göz kapağınızın da gevşediği görülüyor. İkisine birden üst kapak estetiği yapılmalı, simetri de daha iyi hale gelecektir..

Cevabı beğendiniz mi?
27 January 2021

Merhabalar. Cok belirgin bir asimetri olmadigi icin botoks+ ip uygulamasi öneririm. Ayrica her iki goz kapağındaki deri fazlaligi icin de Plexr tedavisi öneririm. Sevgiler..

Cevabı beğendiniz mi?
25 February 2021

evet göz kapağıda gerekiyor size

Cevabı beğendiniz mi?
28 January 2021

MERHABALAR TABLONUZU İNCELEDİĞİMDE HER İKİ GÖZ KAPAĞININDA FAZLA DERİYE SAHİP OLDUĞUNU GÖRMEKTEYİM BU FAZLA DERİ UZAKLAŞTIRILDIĞINDA GÖZ DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKACAKTIR GÖZ KAPAĞI AMELİYATINDAN 20 GÜN SONRA BOTOKS VE DOLGU UYGULAMALARI YÜZE DAHA FRESH BİR GÖRÜNTÜ KATACAKTIR DETAYLI BİLGİLENDİRME İÇİN 0538 928 3474 NOLU CEP TELEFONUNDAN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ İYİ GÜNLER DİLİYORUM

Cevabı beğendiniz mi?
28 January 2021

Merhaba, Resimden anlaşıldığı kadarıyla 2 üst kapağınıza da müdahale etmek gerekiyor ancak net olarak sizi görmeden de çok fazla net yorum yapamıyoruz. Gözle kaş aranızdaki mesafe kas ve yağ dokularınızın durumu yapılacak ameliyat yöntemini de değiştiriyor. Bu sebeple bizimle iletişime geçerseniz hocamız sizi görsün ona göre de ilerleyelim.

Cevabı beğendiniz mi?
28 January 2021

Merhaba Doç.Dr.Hayati Akbaş’ın asistanı Kübra ben. WhatsApp hattımız üzerinden göz bölgenizin fotoğraflarını göndererek online muayene hizmetimizden faydalanabilir, operasyon ayrıntıları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Cevabı beğendiniz mi?
27 January 2021

Merhaba, öncelikle ilginize teşekkür ederiz.Detaylı bilgi için 05303906223 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Cevabı beğendiniz mi?
27 January 2021

İki göz kapağınızda da sorun vqr. Botox ile düzelmez. Estetik cerrahi gerekir. Geçmiş olsun

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili uygulama fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön