Doktor Cevapları: 3 Cevap

28 April 2020

Merhaba, Göz altı ışık dolgusu, göz altı torbalanmaya fayda sağlamaz. Tam tersi daha fazla torbalanmaya sebep olabilir. Göz altı torbalanmanız var ise alt göz kapağı ameliyatı önermekteyiz. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
06 November 2018

Merhaba, Gözatı torbalarınızın büyüklüğüne göre, ışık dolgusunun etkisi değişecektir. Bu konuda size kesin bilgi verebilmek için mutlaka görmemiz gerekir. Eğer gözaltı torbalarınız rahatsızlık verecek düzeydeyse, lokal bir işlemle torbalarınızı alabiliriz de. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim. -- Demet Deniz Patient Coordinator Ozge Ergun,MD Aesthetic & Plastic Surgeon Mobile *+90 538 081 4370* Hakki Yeten Avenue # 11 Fulya Terrace C1-25 Fulya - Sisli - Istanbul e-mail :[email protected] Ozge Ergun,MD Web : https://ozgeergun.com.tr/ Before & After Photobook : https://beforeandafterphotobook.com

Cevabı beğendiniz mi?
21 November 2018

Merhaba, göz altı ışık dolgusu göz altı torbalarında etkin bir tedavidir. Ancak torbalanmanın tipine göre zaman zaman başka tedavilerle birleştirilmesi gerekebilmektedir. hastayı görmeden buna tam anlamı ile cevap vermek pek mümkün değildir. Detaylı bilgi için kliniğimize bekleriz.

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön