Doktor Cevapları: 3 Cevap

28 April 2020

Merhaba, Göz altında çukurluk var ise göz altı ışık dolgusau yapılabilir. Ancak renk değişikliği, morluk vs. var ise göz altına peeling veya lazer ile soyma işlemi yapılmalıdır. Kışın yapılması uygundur. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
21 November 2018

Merhaba, göz altı morluklarının tedavisinde genelde göz altı ışık dolgusu öneriyoruz. İhtiyaç duyulması halinde lazer tedavileri ile dolgu tedavisi kombine olarak da kullanılabilir. Daha detaylı bilgi için kliniğimize bekleriz.

Cevabı beğendiniz mi?
16 November 2018

Merhaba Elif Hanım, Ben Tuğçe, Dr.Abdülkadir Göksel'in asistanıyım nasılsınız? Gözaltı ışık dolgusu ile ilgili fiyat bilgisi almak için bize ulaştığınız yönünde bilgilendirildim. Gözaltı ışık dolgusunun fiyatı 2.500 TL’dir. Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz bir şey olduğunda bana yazabilirsiniz. Randevu almak isterseniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Görüşmek dileği ile Saygılarımla / Best Regards Tuğçe Mercan rinoİstanbul KLİNİK ASİSTANI Bağdat Caddesi Zümrüt apt. No 378 Kat:1 Daire:5 34728 Şaşkınbakkal Kadiköy / İSTANBUL 0216 302 69 00 0544 364 74 66 [email protected] www.rinoistanbul.com www.drgoksel.com www.kulakburunbogaz.com

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön