Doktor Cevapları: 4 Cevap

02 May 2020

Merhaba, Kapalı ve Atravmatik Teknik ile gerçekleştirmektedyiz. Bu teknik sayesinde minimum şişlik/ödem, maksimum iyileşme süreci gerçekleşiyor ve dokuların zarar görmesi engelleniyor. Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kalacaksınız. Ertesi gün taburcu olacaksınız. 7 gün sonra kontrole çağırıyoruz, atel ve yeni nesil silikon tamponlarınızı alıyoruz. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.

Cevabı beğendiniz mi?
18 October 2018

Merhaba belirtiğiniz şikayetlerden ameliyat ile kurtulabilirsiniz. Ancak sizi detaylı muayene etmemiz gerekir .Estetik ameliyat ücretini değiştiren ve etkileyen bir çok etmen var gibi Eğirliğin derecesi , konka hipertrofisi olup olmadığı , işlemin gerçekleştirileceği hastane gibi bir çok etmen vardır. Ön muayenelerimiz ücretsizdir.

Cevabı beğendiniz mi?
12 February 2018

Saygıdeğer Hastamız 0 312 437 0 734 numaralı klinigimiz telefonunu arayabilirsiniz. Saygılarımızla HB-CLINIC Assistance

Cevabı beğendiniz mi?
25 December 2017

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Burun ameliyatı ile estetik görüntü sağlanabilir ve nefes almanızda sorun oluşturan problemler giderilebilir. Fakat bronşitin ve sinüzitin bu ameliyatla direkt olarak bir ilgisi olduğu söylenemez ve bu 2 şikayetinizin burun estetik ameliyatı ile çözülmesi beklenmez. Fiyat konusunda bilgi almak için whatsapp: 0533 5123981 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevabı beğendiniz mi?
İlgili tedavi fotoğrafları
Tümünü Gör
Başa Dön