Hastane Tipi
Şehir

Şöhretler de Bir Zamanlar Herkes Gibiydiler

Son güncelleme: 17 Ocak 2020

  • 28 Haziran 2017

Her zaman şıklıkları ve güzellikleriyle dikkat çeken ünlüler, şöhretle gelen estetik sayesinde daha güzeller. Ama bir zamanlar onlar da herkes gibiydi...

Şöhret, ödüller, dünya çapında milyonlarca hayran... Her zaman kusursuz görünümleri, kırmızı halıdaki şıklıklarıyla ve dergi kapaklarındaki güzellikleriyle görmeye alışık olduğumuz ünlüler aslında bir zamanlar herkes gibiydi. İşte, güzelliklerine hayran olunan ünlülerin şöhreti yakalamadan önceki halleri.


NICOLE KIDMAN

Avustralyalı ödüllü oyuncu, kendini ilk olarak 1989 yapımı "Dead Calm"daki Sam Neill'in genç karısı rolü ile gösterdi. 49 yaşındaki Kidman, ünlü olmasına altı yıl kala, bugünkü halinden oldukça farklıydı. Uzun boyu, beyaz teni ve kızıl saçlarıyla beğeni toplayan Nicole Kidman, büyük değişimini estetik ameliyatlara da borçlu.

 

PENELOPE CRUZ

penelope-cruz-once-sonra-yeniben

İspanyol oyuncu, oynadığı ilk film Jamon'un (1992) “Yabancı Dilde Film” dalında Oscar kazanmasıyla birlikte 1993'te aldığı teklif ile “Frame” adlı bir dizide oynamak için ABD'ye gitti. İspanyol oyuncu Javier Bardem ile 2010 yılından bu yana evli olan ve bu evlilikten iki çocuğu bulunan Cruz, Hollywood'un sarışın çoğunluğu arasında esmerliğiyle sıyrılan isim olmayı başardı.

 

CELINE DION

celine-dion-once-sonra-yeniben

Kanadalı şarkıcı Celine Dion'un uluslararası alanda tanınması, 1982 Yamaha Dünya Popüler Şarkı Festivali ile
İsviçre adına yarıştığı 1988 Eurovision Şarkı Yarışması'nı kazanmasıyla gerçekleşti. 48 yaşındaki şarkıcı, dünya genelinde sattığı 200 milyondan fazla kayıtla halen en çok satan Kanadalı sanatçı ve tüm zamanların en çok satan sanatçılarından biri konumunda bulunuyor.

 

DEMI MOORE

53 yaşındaki ABD'li oyuncu, 1990 yapımı "Hayalet" filmi sayesinde geniş kitlelerce tanındı. "Ahlaksız Teklif” (1993), "Taciz" (1994) gibi tartışmalı filmlerden sonra Hollywood'un en çok aranan ve en pahalı aktrislerinden biri oldu.

 

CATHERINE ZETA-JONES

catherine-zeta-jones-after-before

46 yaşındaki Galler doğumlu oyuncu, ilk filmi "Les 1001 Nuits"i 1990 yılında çekti. "Chicago" filminde canlandırdığı Velma karakteriyle "Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında Akademi Ödülü kazandı.

CHER

ABD'li şarkıcı, 1965 yılında Bono ile yaptıkları "Look at Us" albümüyle Amerikan listelerinde ikinci sıraya yükselmeyi başardı ve televizyon programlarında da yer alarak şöhrete ulaştı. Kariyeri boyunca birçok ödül kazanan 70 yaşındaki şarkıcı, yaptırdığı estetikler nedeniyle geçirdiği değişimle de adından söz ettirdi.

 

VICTORIA BECKHAM
victoria-beckham-once-sonra-yeniben

1990'lı yıllara damgasını vuran Spice Girls grubunun üyesi olan Victoria Beckham, şöhreti ik yakaladığı yıllarda bugünkü halinden oldukça farklıydı. David Beckham'la olan evliliğinden dört çocuk dünyaya getiren Victoria Beckham, şimdilerde moda tasarımcılığı yapıyor ve bu da geçmiş yıllara kıyasla çok daha şık giyinmesini ve daha güzel görünmesini sağlıyor.

 

JENNIFER ANINSTON

80'li yıllarda küçük rollerde oynamaya başlayan Jennifer Aniston, “Friends” dizisindeki Rachel Green rolüyle şöhreti yakaladı. 47 yaşındaki ABD'li oyuncu, Hollywood'un en beğenilen kadın oyuncularından biri olarak kabul ediliyor.