Hastane Tipi
Şehir

SkinCeuticals

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır. Son güncelleme: 07 Haziran 2020

SkinCeuticals, birçok cilt sorununa çözüm getirebilecek şekilde kapsamlı bir cilt bakım tedavisi amaçlar. Bunu da ürün yelpazesinde yer alan ve klinik olarak test edilmiş temizleyiciler, topikal antioksidanlar, tonikler, düzeltici serumlar, kremler, nemlendiriciler ve elbette güneş korumalarıyla sağlar. 

Gelişmiş klinik uygulamalar, profesyonel cilt bakımı ve gelişmiş ev bakımı birleşimiyle uzun süren kapsamlı sonuçlara rahatlıkla ulaşılır.

Sonuçları sürdürmek ve desteklemek için, peeling ve yaşlanma karşıtı protokoller gibi profesyonel tedaviler de içerir.

Entegre Cilt Bakımının faydaları açıktır: Ev bakımı, klinik uygulamalar ve profesyonel tedavileri birleştiren kapsamlı bir tedavi ile başarılı bir sonuç elde edilir. Böylece daha genç görünümlü bir cilt sağlanır.

Entegre Cilt Bakımı ise klinik tedavilerle oluşturulur.  Profesyonel uygulamaların öncesinde ve sonrasında, SkinCeuticals klinik tedavi sonrası günlük bakımlarla bu tedavi desteklenmiş olur. Böylece sürüdürüleblir bir tedavi sağlanır. 

  Peeling Uygulaması

  Peeling uygulaması cildin sağlığını ve görünümünü korumak ve yenilemek için cilde gerekli bir uygulamadır. Bu uygulamaya yetkili bir SkinCeuticals cilt bakım uzmanı (estetik cerrah ya da dermatolog) ile başarılı sonuçlar sağlanabilir. Peeling ile beklenen sonucu sağlamak için SkinCeuticals ev bakımıyla birlikte kullanılması önerilir. Böylece destekleyici bir tedavi uygulanır.
   

  Cilt Bakımı

  SkinCeuticals cilt bakım uzmanları herhangi bir yüz bakımını ya da ev bakımını kişiye özel hale getirir. Kullanılabilen farmasötik içerikli ürünler bu tedavide rahatlıkla kullanılır. 


  Yetkili SkinCeuticals cilt bakım uzmanları aracılığıyla erişilebilen bu özel solüsyonlar ev ürünlerinin ve cilt güzelliğini ideal hale getirme amaçlı diğer profesyonel uygulamaların sonuçlarını sürdürür ve güçlendirir.

  Faydaları

  • Klinik tedaviler ile gelişmiş ev bakımı birlikte uygulandığında başarılı sonuçlar sağlanır.
  • Cilt analizi yapılır ve sonucunda belirlenen uygun ürünler ile yapılan cerrahi operasyonlarındaha kısa sürede iyileşmesini sağlar. 
  • Gelişmiş ev bakımı, topikal antioksidanların foto koruyucu faydaları da bu tedavinin ömrünü uzatır.
  SkinCeuticals ABD'de üretilen klinik cilt bakım ürünleri estetik operasyonları da destekleyici niteliktedir. Bu ürünler  dermatologlar, estetik cerrahlar tarafından kullanır.

  Klinik Çalışma Sonuçları


  C E FERULIC ürünü ile 50 yaşlarındaki Kafkas kadının yüzünde yapılan 16 haftalık klinik çalışma sonucu (ABD 2013).


  C E FERULIC ürünü düzenli kullanımda i​​​​​​İnce çizgileri, kırışıklıkları yok edip sıkılık kaybına neden olan durumları iyileştiren güçlü bir antioksidan üründür.


  Yakınınızda bakım yaptırabileceğiniz bir SkinCeuticals uzman doktoru bulun >