Hastane Tipi
Şehir

Ronaldo estetik ameliyatlara servet döküyor

Son güncelleme: 23 Aralık 2019

  • 19 Haziran 2017

Kaşlarından alın çizgilerine, dişlerinden saçlarına Real Madrid’in ve Portekiz milli takımının oyuncusu Cristiano Ronaldo'nun akıl almaz değişimi ve servet değerindeki estetik ameliyatları dudak uçuklatıyor. Ünlü estetik cerrahlar, ünlü futbolcunun geçirdiği estetik ameliyatları yorumladı. Uzmanlara göre Ronaldo estetik ameliyatlara servet döküyor.

Christiano Ronaldo

Çok küçük yaşlarda Manchester United takımında ünü yakalayan, şimdilerde Real Madrid’in yıldızı olan Christiano Ronaldo, Portekiz milli takımının da kaptanı.
 İnanılmaz bir değişim geçiren Ronaldo estetik ameliyatlara servet döküyor.

Profesyonel futbol hayatı başladığından beri yaptığı her hareketle olay olan ünlü oyuncu Ronaldo'nun akıl almaz değişimi ve servet değerindeki estetik ameliyatları da magazin gündeminde sıklıkla yer alıyor.

Estetik cerrah Alex Karidis, 31 yaşındaki yıldız futbolcunun genç yaşlarından bu yana geçirdiği değişime dair yorumlarını dünyaca ünlü gazete The Sun’a aktardı.

Alın: Yılda 7400 Lira

Manchester United’da oynamaya başladığı dönemlerde kaşlarının arasında çizgi bulunduğunu söyleyen Karidis, bu kırışık görüntüyü yok etmek için oyuncunun her dört ayda bir botoks yaptırdığını düşündüğünü söyleyerek, “Göz çevresinde ve alnında botoks yaptırmasından dolayı cildi hemen hemen kusursuz görünüyor” dedi.

Çizgiler: Yılda 5500 Lira

Ronaldo’nun burun ve ağız çevresindeki çizgileri yok etmek için dolgu yaptırdığını söyleyen Karidis, “Dolgular, zamanla ağız çevresinde oluşan gülümseme hatları gibi derinleşen çizgileri yok eder. Ronaldo’nun yüzü, dolgu maddesi enjekte edildiği için şimdi pürüzsüz görünüyor" yorumunu yapıyor.

Dişler: 74 Bin Lira

Ronaldo, henüz ergenlik çağında bir genç olarak transfer olduğu Manchester United takımındayken dişleri eğri ve boşlukluydu. O yıllarını “Küçüktüm, çelimsizdim ve çarpık dişlerim vardı” diye aktaran yıldız United’a geçtikten iki yıl sonra dişlerine kaplama yaptırdı. Ünlü futbolcunun her bir diş için ortalama 3000 lira ödediği biliniyor.

Saç: 37 Bin Lira

Ünlü futbolcu, yıllardır adeta kendi saç modasını yaratıyor. Saç modelleri dünya erkekleri arasında hemen yaygınlaşıyor. Londra’daki Belgravi Merkezi’nden saç değişim uzmanları, internet sitelerinde, “Yıldızın en kısa zamanda saç dökülmesi başlar başlamaz önüne geçmeyek isteyeceğinden eminiz” yorumu yapıyor. Son bir kaç haftadır fotoğraflara yansıyan görüntülerde yıldızın hiç olmadığı kadar güçlü saçlara sahip olduğunu belirtiyorlar.

Kaşlar: Yılda 2220 Lira

Ronaldo, 2003 yılında, 18 yaşındayken İngiltere’ye futbol oynamaya gittiğinde toplum içinde hiç gür kaşlarıyla görüntülenmedi. Uzmanlar, oyuncunun, ayda 185 lira karşılığında kaşlarını incelttiğini düşünüyor.

Ronaldo burun estetiği

Burun: 18 Bin 500 Lira

Ronaldo, burnuna estetik müdahalede bulunulduğu söylentilerine karşı her zaman sessiz kaldı. Ancak Estetik Cerrah Alex Karidis’in fikri bu yönde değil. “Büyük bir ameliyat olmasa da burnunun ucuna küçük bir dokunuş yapılmış olabilir” diyen Karidis, “Burnu, 10 yıl öncesine göre daha küçük görünüyor, ancak yüzünün gelişmesinden dolayı da öyle görünüyor olabilir” ihtimalini de sözlerine ekliyor.