Hastane
Şehir

Habertürk’te yer alan habere göre Ken bebek Rodrigo Alves şu ana kadar 57 ameliyat geçirdi. Bu ameliyatlara 398 bin sterlin harcayan Rodrigo Alves "Gençken çok fazla bedensel eleştiri ve ayrımcılık yaşadım, bu konuda bir şeyler yapabildiğim için şanslıyım" dedi.Rodrigo Alves geçirdiği son prosedürlerin, kendisini hırpalanmış ve morarmış hissetmesine neden olduğunu da açıkladı.

Bir dönem İstanbul'da bir güzellik merkezine giden Rodrigo Alvesson, vücudundan alınan üç litrelik yağı çıkartıp poposuna enjekte ettirdi. Bunun yerine, spor yapmayı da deneyen Alvesson, sporun vücudunu fazla incittiğini belirtiyor ve ekliyor: “Yaşlanmak istemiyorum ve bence harika bir iş çıkardığımızı düşünüyorum.”

Ken bebek Alves, yüzlerce kontakt lensi olduğunu ancak operasyonla göz rengini de kalıcı olarak değiştireceğini söyledi.

Rodrigo, değişen görünümüyle ilgili olarak olumsuz yorumlar aldığını ancak bu durumun onu hiç rahatsız etmediğini belirtti.

"İnsanlar benim ucube ve ameliyat bağımlısı olduğumu söylüyor, ancak ben başkalarına benzemek istemiyorum. Dik durmak istiyorum" diyen Alves, "Bazıları aklımı sorguluyor ama aklı başında biriyim. Ben güzel doğmadım. Gençken çok fazla bedensel eleştiri ve ayrımcılık yaşadım, bu konuda bir şeyler yapabildiğim için şanslıyım" dedi.

Her Şey 18 Yaşından Sonra Başladı

Rodrigo Alvesson, estetik operasyonlara 18 yaşından sonra psikolog eşliğinde başladığını bedeninden memnun olmadığını ve bunu değiştirmek için estetik cerrahiden yardım aldığını söyledi. Yarı Brezilyalı yarı İngiliz olan Rodrigo Alves, bugüne kadar geçirdiği operasyonlar sonrasında Barbie’nin sevgilisi Ken’e benzeyince şöhreti çok daha fazla arttı.

Rodrigo Alves, örümcek ağı estetiği ve brezilya popo estetiği için Türkiye’de bulunmuştu. Estetik operasyonlara 18 yaşından sonra psikolog eşliğinde başladığını söyleyen Alves, bedeninden memnun olmadığını ve bunu değiştirmek için estetik cerrahiden yardım aldığını söyledi.

Ayrıca, Türkiye’de bulunduğu sürede Türkiye’nin özellikle estetik cerrahide çok ileri bir yerde olduğunu ifade etmişti. Estetik bağımlısı olduğunu da kabul eden Alves, estetik ameliyat yaptırmaya devam edeceğini belirterek, ancak hiç kimsenin onu örnek almaması gerektiğini özellikle belirtti.

Son olarak Alves, "Defalarca ameliyat oldum ve bu bir domino etkisi. Nasıl ki arabanızı her yıl bakıma götürüyorsunuz, bu da öyle bir şey." dedi.

Kaynak: Habertürk