Hastane Tipi
Şehir

nln
nln - İstanbul - 2 yıl önce gönderildi.

Plexr yapılabilir mi?


Merhaba 45 yaşında öğretmen kadınım. Üst göz kapaklarımda deri fazlası ve göz altımda kırışıklık var. 4 sene önce gözaltı dolguları yaptırdım.Şimdi bu deri kırışıklıkları ve fazlalıkları epey artı , ameliyatsız bir şey yani plexr yapılabilinir mi ve fiyatı ne kadardır. İstanbul'da düşünüyorum. Teşekkürler.

DOKTOR CEVAPLARI 2 Cevap var

08 Aralık 2017

Merhabalar ücretsiz muaynemiz bulunmaktadır dilerseniz size randevu oluştura bilirim muayne esnasında yapılacak işlem vefiyat bilgisi doktorumuz tarafından verilmektedir. iyi günler dilerim 05325859749 telefon numaramız.


Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.

Göz kapağı düşüklüğünü gidermenin tek yöntemi üst göz kapağı estetiği ameliyatıdır.

05 Aralık 2017

Merhaba, Üst gözkapağınızdaki düşüklüğün giderilmesinin tek yöntemi üst gözkapağı estetiği ameliyatıdır. Bunun dışında ameliyatsız bir yöntem malesef mümkün değil. Göz altlarınıza yağ enjeksiyonu yada hyalüronikasit içerikli dolgu maddesi enjeksiyonu yapılabilir. Sizin için gerçek anlamda bir değerlendirme yapabilmek için NAzım hocanın sizi yakından görmesi gerekmeketdir. Dilerseniz muyene için randevu verelim. Ya da İstanbul dışında yaşıyorsanız bize fotoğraflarınızı whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. 0532 474 7806... Fiyat bilgisini de ancak sizi yada resimlerinizi gördükten sonra verebiliriz. Görüşmek dileğiyle,


Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.