Hastane Tipi
Şehir

Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından estetik iddialarına nasıl yanıt verdi?

Son güncelleme: 20 Aralık 2019

  • 06 Kasım 2018

Habertük’te yer alan haberde Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıta yer veriliyor.

Nesrin Cavadzade, hakkında 'estetik güzeli' haberleri çıkıyordu ve kendisi bu haberlere 10 yıl önce çekildiği fotoğraflarıyla yanıt verdi.

Nesrin Cavadzade öncesi sonrası

Ünlü oyuncu  Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından hakkında çıkan 'estetik' iddialarına yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.  

Nesrin Cavadzade estetik yanıtı

Instagram hesabından 10 yıl önceki fotoğraflarını paylaşan Nesrin Cavadzade, hakkında çıkan 'estetik güzeli' haberlerine şöyle yanıt verdi:

Nesrin Cavadzade estetik yanıtı

"Merhaba. Fotoğraflarımın altına nadiren ciddi bir şeyler yazıyorum ama bu akşam içimden geldi, ciddiyetle bir kaç şey söyleyeceğim.

Nesrin Cavadzade estetikli mi?

Bunlar telefonumda bulabildiğim en eski fotoğraflarım. 10 sene öncesi. Evrim/devrim haberlerine cevaben şunu söylemek isterim:

Nesrin Cavadzade estetik yanıtı

Genç, sağlıklı, işini layıkıyla yapan bir kadın olarak kendimi her halimle güzel buluyorum. Şişmanken, zayıfken, makyajlı ve makyajsız, sabah şişliği ile, ya da ağlamaktan gözlerim kızarmışken. Hiç fark etmiyor.

Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıt

Bugüne kadar çok güzel ya da çok çirkin görünmem gereken sayısız rol oynadım. Yeri geldi o kadar güzel çirkinleştim ki beni bunun için ödüllendirdiler bile.:) Hem de defalarca.

Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıt

Elbette bu yaptığınız haberlerin okunması için ilginç hale getirmeniz gerekiyor ve benim buna zerre kadar itirazım yok.

Sadece yaşayan, nefes alan, bazen hastalanan, bazen yorgun düşen ama ne olursa olsun mücadele eden başarılı bir kadın olarak kendimi her halimle kabul edip sevdiğimi açıklamak istiyorum.

Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıt

Ve bu tavrın bana temas eden bütün kadınlara sirayet etmesini diliyorum. Hiçbir şeyin size kendinizi “daha az” hissettirmesine izin vermeyin. Siz her şeyin fazlasısınız.

Nesrin Cavadzade'den estetik iddialarına yanıtı

Kaynak: Habertük