Hastane Tipi
Şehir


Mide Küçültme ameliyatı olanlar, Mide Küçültme ameliyatı olmayı planlayanlar için en doğru referans kişilerdir.

Mide Küçültme ameliyatı fiyatı, Mide Küçültme ameliyatı riskleri, Mide Küçültme ameliyatı sonrası gibi konularda deneyimlenmiş bilgileri ile Mide Küçültme ameliyatı olanlar değerli bir rehber niteliği taşırlar.

Ameliyat öncesi ve hatta sonrasında Mide Küçültme ameliyatı geçirmiş kişilerin deneyimlerini paylaştıkları platformları takip etmek, forum ve yorum sitelerine üye olmak aklınızı kurcalayan pek çok konuya ilişkin yanıtlar bulmanızı sağlayacaktır.

Mide Küçültme ameliyatı yorumları ve paylaşımları doktorunuzun size ameliyat sonrası önerilerinin adeta bir sağlaması gibidir.

Doktorunuz size Mide Küçültme ameliyatı sonrası eskiden olduğu gibi yoğun açlık nöbetlerinin yaşanmayacağını söyleyecektir, bu bilgiyi bir de Mide Küçültme ameliyatı olan kişilerden teyit etmek kişinin geçireceği süreçlere ilişkin inancını yükseltecektir.

Mide Küçültme ameliyatı olanların doktor ve hastane önerileri, özel ve devlet hastanesi arasındaki fiyat parametreleri gibi konularda da değerli paylaşımlara internet üzerinden ulaşmak mümkün.

2015 yılından itibaren kısmi SGK destekli yaptırılabilen Mide Küçültme ameliyatının hayata geçirilebilmesi için vücut kitle indeksi 40 kg/m2 ve üzeri olan kişilerin ameliyat ihtiyaçlarının endokrinoloji uzman hekiminin de yer aldığı kurul raporu ile belgelenmesi gerekiyor.

Mide Küçültme ameliyatı SGK tarafından karşılanma hakkı elde edilse bile ameliyat kamu hastanelerine yapıldığında fark ücreti alımı söz konusu oluyor.

Belirlenen kriterlerin dışında kalan kişiler ise tüm ameliyat giderlerini kendileri karşılamak zorunda.

İşte tam da bu noktada belirlenen kriterlere uyan ya da uymayan durumlara sahip kişilerin geçirdikleri Mide Küçültme ameliyatına ilişkin paylaştıkları bilgiler, ameliyatın finansal boyutuyla ilgili gerçekçi bir tablo oluşmasını sağlayacaktır.

Mide Küçültme ameliyatı öncesi ve sonrası görüntülerini de internet üzerinden bulmak mümkün.

Mide Küçültme ameliyatı olanların, Mide Küçültme ameliyatı yorumlar başlığı altında kendi görüntülerini paylaştıkları forum sitelerinde, ameliyata giriş kilosundan ameliyat sonrası varılan hedef kilo süreçlerini aşama aşama görebilmek mümkün.

Ayrıca Mide Küçültme ameliyatı olan ünlüler ve bu ünlü isimlerin paylaşımlarına da internet üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Öncesi ve Sonrası Fotoğraflarıyla Mide Küçültme Ameliyatı Olan Ünlüler

Mide Küçültme ameliyatı olanlar denilince akla genellikle ünlü isimler gelir.

Göz önünde olmalarından dolayı geçirdikleri ameliyatın süreçlerini, psikoloji üzerindeki etkilerini adeta bir sosyal sorumluluk projesi gibi paylaşan isimler, Mide Küçültme ameliyatının sonuçlarını takip etmek için en doğru adreslerdir.

Seren Serengil, Çiçek Dilligil, Pelin Öztekin, Deniz Seki, Işın Karaca, Linet, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hamdi Alkan, Hakan Aysev, Okan Karaca, İskender Paydaş Mide Küçültme ameliyatı ile zayıflayan ünlü isimlerden sadece birkaçı…  

Verdikleri kilo oranları, ameliyat öncesi ve sonrası görüntüleriyle Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerin internette bulunabilen fotoğraf ve videoları eşsiz bir arşiv niteliği taşıyor.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlü isimlerden Seren Serengil, Mide Küçültme ameliyatı sonrası 24 kg. vermiş.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlü isimlerden Işın Karaca, Mide Küçültme ameliyatı sonrası 55 kg. vermiş.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlü isimlerden Pelin Öztekin, Mide Küçültme ameliyatı sonrası 90 kg. vermiş.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerden bir diğer  isim, ameliyat sonrası 4 ayda 44 kg. veren Hamdi Alkan.


Hakan Aysev de
Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerden. Hakan Aysev 10 ayda 60 kg. verdi.


Çiçek Dilligil,
Mide Küçültme ameliyatı sonrası 30 kg. kaybederek yeni formuna kavulan ünlülerden.

Mide Küçültme ameliyatı öncesi denediği sayısız diyete rağmen bir türlü kilo veremediğini her fırsatta dile getiren Dilligil Mide Küçültme ameliyatı ile ilgili deneyimlerini katıldığı programlarda takipçileri ve sevenleri ile paylaşıyor.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerden bir diğer isim, ameliyat sonrası 40 kg. veren Linet.


Yeşim Ceren Bozoğlu da
Mide Küçültme ameliyatı ile 40 kg. veren ünlülerden.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlü isimlerden Cengiz Kurtoğlu, Mide Küçültme ameliyatı sonrası 41 kg. vermiş.


Okan Karacan da
Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerden. Mide Küçültme ameliyatı sonrası  60 kg. Karacan, yeni fiziği ile görenleri şaşırtıyor.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlülerden bir diğer isim, ameliyat sonrası 60 kg. veren Gülçin Hatıhan.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlüler arasında Kaan Kural 85 Kg. rekor düzeyde kilo kaybeden isimlerden.


Mide Küçültme ameliyatı olan ünlü isimlerden İskender Paydaş, Mide Küçültme ameliyatı sonrası 40 kg. vermiş.


Fatih Ürek
Mide Küçültme ameliyatı ile 30 kg. veren ünlülerden.