Hastane Türü
Şehir

Lazer Epilasyon İzmir Fiyatları Pahalı mı? En Çok Önerilenler? Devlet Hastaneleri

Son güncelleme: 11 Aralık 2019


İzmir'de lazer epilasyon fiyatları Türkiye sıralamasında en yüksek ücret skalasına sahip 5 şehirden biridir.
 


LAZER EPİLASYON YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (1 Deneyim

LAZER EPİLASYON DOKTORLARI (252 Doktor

LAZER EPİLASYON VİDEOLARI (5 Video) 

LAZER EPİLASYON DOKTOR SORU&CEVAPLARI (14 Soru&Cevap 

Lazer Epilasyon Uygulamasının Fiyatı Ne Kadardır?

İzmir lazer epilasyon fiyatları genellikle 4-6 seans ya da seans başı ücretlendirme şeklinde, kişiye özel tedavinin süreçlerine göre planlanır.

Özellikle tek seans ücret politikası ile hareket eden kurumlarda tüm vücut  lazer epilasyon tedavisi, 2019 yılı için ortalama 700 TL ile 1200 TL fiyat aralığında ücretlendirildiği için tüm vücut lazer epilasyon İzmir fiyatları İstanbul’dan sonra en yüksek değer aralığına sahiptir diyebiliriz.

İzmir'de lazer epilasyon

İzmir'de iyatlandırmaya etki eden en önemli kriterler; klinik, doktor, hastane, estetik ve güzellik merkezi seçimi, bu seçimde kullanılan  lazer epilasyon cihazlarının marka ve teknolojisi, seans uygulama sayısı, kişinin kıl yapısı-yoğunluğu, ten rengi, cinsiyeti gibi unsurlar, özel ya da devlete kurumu olup olmaması, alınacak hizmetin alındığı ilçe ve bölgenin sosyo-ekonomik gelir düzeyidir.

lazer epilasyon

İzmir lazer epilasyon merkezlerinin büyük bir bölümü Alsancak-Konak bölgesinde toplanmıştır. Birçok özel klinik ve lazer epilasyon hizmeti veren merkezi Alsancak semtinde bulmak mümkündür.

Lazer Epilasyon yaptıranların en çok önerdikleri Esmira Estetik, Mediderm Polikliniği, Özel Demiderm Polikliniği, İzmir Alsancak’ta konumlanmaktadır.

İzmir Lazer Epilasyon Merkezleri: En çok Önerilen

FDA onaylı Long Pulsed Alexandrite Lazer ve ND YAG Lazer sistemlerini kullanan Esmira Estetik-Özel Esmira Polikliniği; İzmir’de lazer epilasyon yaptıran kişiler tarafından en çok önerilen merkezlerden biri.

İzmir Alsancak’ta konumlanan Esmira Estetik, lazer epilasyon İzmir fiyatları sıralamasında ortalamanın üzerinde olmasına rağmen alınan hizmet memnuniyet oranı yüksek.

lazer epilasyon

İzmir Mediderm Polikliniği, İzmir lazer epilasyon tavsiyelerinde öne çıkan bir isim. Alexandrite Sistemleri, Diot Teknolojisinin yanı sıra buz lazer epilasyon uygulaması ile de tercih edilen klinik seans başı fiyatlandırma yapıyor.

İzmir lazer epilasyon fiyatları karşılaştırmasında en yüksek ücretlendirmelerden birine sahip İzmir Mediderm Polikliniği kişinin ten rengi, kıl yoğunluğu, uygulamanın yapılacağı bölge ve diğer etkenlere kişiye özel fiyatlandırma yapıyor.2019 yılı için ortalama bir seans tüm vücut uygulaması 700 TL ile 1000 TL fiyat aralığında değişiyor.

İzmir lazer epilasyon merkezleri içinde önerilen bir diğer isim Özel Demiderm Polikliniği, Alexandrite ve Diode lazer epilasyon sistemlerini kullanıyor.

Özel Novar Kliniği iğneli epilasyon uygulamasına sahip bir klinik.

Alsancak, Balçova, Karşıyaka, Atakent şubelerinde lazer epilasyon tedavisi sunan Özel Novar Kliniği, İzmir’de iğneli epilasyon yaptırılabilecek bir merkez.

İzmir Alsancak, Konak’ta yer alan, lazer epilasyon uygulamasında önerilen bir diğer isim Clinic Ephesus...

Tüm vücut ve istenilen bölgelere göre ayrı ayrı planlanan lazer epilasyon uygulamarıyla Clinic Ephesus İzmir lazer epilasyon fiyatları açısından özel klinikler arasında ortalama bir fiyat skalasına sahip.

Serana Polikliniği, İzmir’de Lazer Epilasyon hizmeti sunan bir diğer seçenek. Soprano Ice teknolojisine de sahip Serena Polikliniği, Alsancak İzmir’de konumlanıyor.İzmir’de 3 farklı noktada lazer epilasyon hizmeti veren Nutra System Polikliniklerinde;  Alexandrite Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon | Diode Soprano Ice, Erkek Lazer Epilasyon, Nd Yağ Lazer, İğneli Epilasyon, Lazer Epilasyon ile Kıl Dönmesi Tedavisi | Batık Tedavisi veriliyor. İzmir Alsancak, Balçova ve Karşıyaka’da konumlanan klinikleriyle Nutra System, fiyatlandırma konusunda esnek planlamasıyla avantajı sunuyor.

İzmir’de Lazer Epilasyon Yapan Hastaneler: Devlet Hastaneleri

İzmir lazer epilasyon fiyatları değerlendirmesinde, devlet hastaneleri, özel kurum ve kuruluşlara oranla %30-%40 fiyat avantajına sahiptir.

İzmir Ödemiş Devlet Hastanesi İzmir lazer epilasyon hizmeti alabileceğiniz bir devlet hastanesi.

Ödemiş İzmir’de konumlanan hastanenin dermatoloji bölümünde lazer epilasyonyaptırabilirsiniz.

Gaziemir'de yer alan Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi lazer epilasyon tedavisi alabileceğiniz bir devlet hastanesi.

Hastanede lazer epilasyon uygulaması Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü altında gerçekleştiriliyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İzmir’de lazer epilasyon fiyatları açısından en uygun adreslerden bir diğeri.

İzmir Lazer Epilasyon Fiyatları ve Fiyatlara Etki Eden Unsurlar

lazer epilasyon fiyatı

İzmir lazer epilasyon fiyatları, uygulama yapılacak bölge, bu bölgedeki kıl yoğunluğu, uygulanacak tedavi yöntemi gibi etkenlere bağlı farklılık gösterir.

Kişiden kişiye yapısal farklılıklardan dolayı İzmir lazer epilasyon fiyatlarında her klinik, hastane ya da kurum için standart bir fiyat politikasından söz etmek doğru olmaz.

İzmir lazer epilasyon fiyatlarında kimi kurum seans başı, kimi kurum paket fiyatlandırma yapmaktadır.

Tek bir bölge için öngörülen seans sayısı 4-6 seans olarak planlanırken kimi kişilerde tüy yapısına bağlı olarak seans sayısı 8-10’a kadar çıkabilmektedir.

Bu durumda lazer epilasyon fiyatları yeniden yapılandırılır.   

İzmir lazer epilasyon fiyatlarında farklar görülmesine sebep olan temel etkenler :

  • Lazer epilasyon uygulanacak bölgenin alanı
  • Lazer epilasyon yapılacak kişinin kıl yoğunluğu ve tipi
  • Lazer epilasyon tedavisinde kullanılacak lazer epilasyon aletinin marka ve teknolojisi
  • Son olarak Lazer epilasyon yapacak kurumun fiyat politikası
Bu içerik Hülya Alkan tarafından hazırlanmıştır.