14 May 2018

Lazer Epilasyon Ankara Fiyatları Pahalı mı? En Çok Önerilenler? Devlet Hastaneleri

Lazer Epilasyon

Bahar Özbal tarafından yazılmıştır.


Ankara lazer epilasyon fiyatlarıyla Türkiye geneline göre en yüksek ücret skalasına sahip 5 şehirden biridir.

Lazer epilasyon Ankara’da 2020 fiyatlarına göre ortalama 400 TL ile 5.000 TL arasında gerçekleştirilir ve bu fiyatlandırmaya etki eden pek çok unsuru içinde barındırır.


LAZER EPİLASYON YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (1 Deneyim) 

LAZER EPİLASYON DOKTORLARI ( 246 Doktor) 

LAZER EPİLASYON VİDEOLARI ( 5 Video ) 

LAZER EPİLASYON DOKTOR SORU&CEVAPLARI ( 12 Soru&Cevap ) 


Lazer Epilasyon Uygulamasının Fiyatı Ne Kadardır?

lazer epilasyon fiyatı

Ankara’da lazer epilasyon fiyatları üzerinde belirleyici etkenler uygulamanın yapılacağı lazer epilasyon aletinin markası, uygulamanın hastane mi klinik ortamında mı yapılacağı, seans planlaması ya da yıl bazında sınırsız uygulama seçeneklerinden hangisinin tercih edildiği, seçilen merkezin (hastane ya da klinik veya güzellik salonu) bulunduğu semt ve doktor seçimidir.

Ankara’da lazer epilasyon alanında hizmet veren bir çok kurum ve kuruluş bulunuyor.

Bu kuruluşların büyük oranı özel klinik ve güzellik salonu ancak Ankara’da lazer epilasyon yapan hastanelerin sayısı da bir hayli çok…

Bünyesinde dermatoloji, estetik uygulamalar barındıran hastanelerin hemen hepsinde lazer epilasyon yaptırılabiliyor.

Bu yazımızda Ankara’da en çok tavsiye edilen özel ve devlet hastanelerini bulacaksınız.

Ankarada Lazer Epilasyon Yapan Hastaneler- Devlet Hastaneleri

lazer epilasyon

Ankara’da lazer epilasyon yapan devlet hastaneleri denilince akla ilk gelen isimlerden biri Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

Ankara, Altındağ mevkinde konumlanan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi lazer epilasyon Ankara fiyat listesi açısından en ekonomik seçeneklerden biri.

Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi, lazer epilasyon Ankara tavsiyeleri içinde öne çıkan isimlerden. Lazer epilasyon Ankara fiyat listesi sıralamasında ekonomik seçenekleriyle tercih edilen Ankara Çubuk Halil Şıvgın Devlet Hastanesi, Ankara Çubuk semtinde yer alıyor.

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi, Ankara’da lazer epilasyon uygulaması yapan devlet hastanelerinden biri. Ankara Yenimahalle semtinde konumlanan Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi'nde, Plastik Cerrahi Polikliniği kapsamında lazer epilasyon tedavisi yapılıyor.

lazer epilasyon öncesi sonrası

Ankara’da lazer epilasyon tedavisi yapan devlet hastanelerinden bir diğer Ankara Ulus Devlet Hastanesi. Dermatoloji bölümü tarafından uygulanan lazer epilasyon tedavisinin uygun fiyatlarla yapıldığı Ankara Ulus Devlet Hastanesi, Ankara Altındağ bölgesinde konumlanıyor.
 

Ankarada Lazer Epilasyon Yapan Hastaneler- Özel Hastaneler

19 Mayıs Hastanesi, özel hastaneler statüsünde Ankara’da lazer epilasyon uygulamasına sahip bir isim.

Ankara Dikmen’de konumlanan Ankara 19 Mayıs Hastanesi, dermatoloji bölümü kapsamında Uzm. Dr. Esin Barak tarafından lazer epilasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

Ankara’da lazer epilasyon yapan hastanelerden bir diğeri Bayındır Hastanesi, kullanıcı yorumlarında memnuniyet düzeyini yakalamış olan hastane Çankaya’da konumlanıyor.

Özel hastaneler standardında uygun fiyatlarıyla Bayındır Hastanesi, lazer epilasyon Ankara fiyat listesi açısından en ekonomik seçeneklerden biri.

Ankara Bilgi Hastanesi, Ankara’da lazer epilasyon uygulaması yapan bir diğer adres.

Medikal estetik ve lazer bölümü bünyesinde lazer epilasyon uygulaması yapılan Ankara Bilgi Hastanesi, Ankara Yeni Mahalle’de konumlanıyor.

Ankara Acıbadem Hastanesi, lazer epilasyon ücretleri ile en yüksek fiyat skalasına sahip özel hastanelerden biri.

Ankara Çankaya’da konumlanan merkezi lokasyona sahip Acıbadem Hastanesi, Estetik, Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Bölümü çatısı altında lazer uygulamalarını gerçekleştiriyor.

Ankara’da tavsiye edilen bir diğer hastane, lazer epilasyon konusunda uzman doktor kadrosuyla Özel Akay Hastanesi. Lokman Hekim bünyesi altında Ankara Keçiören’de konumlanan Özel Akay Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü doktorları tarafından Lazer Epilasyon uygulaması yapılıyor.

Ankara Sincan ve Kızılırmak’ta lazer epilasyon uygulaması yapan Özel Koru Hastanesi, dermatoloji bölümü kapsamında Alexandrite Lazer, Diode Magma Lazer ve Nd YAG lazer teknolojilerini kullanıyor.

Liv Hospital grubu bünyesinde hizmet veren Liv Estetik Ankara, Alexandrite - Diode - Nd YAG lazer teknolojileri ile Ankara’da tavsiye edilen bir diğer kurum.

Ankara Çankaya’da konumlanan Liv Estetik Ankara, lazer epilasyon ücretleri ile en yüksek fiyat skalasına sahip özel hastanelerden bir diğeri…

Ankara Balgat’ta konumlanan Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara’da lazer epilasyon yapan hastanelerden. Dermatoloji bölümü tarafından uygulanan lazer epilasyon tedavisiyle Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, uygun fiyat politikası ile de tavsiye edilen bir kurum.

Ankara’da lazer epilasyon hizmeti suna bir diğer özel hastane; Ankara Keçiören Hastanesi. Diode Lazer Epilasyon teknolojisi ile lazer epilasyon tedavisi yapan özel bir hastane.

Ankara Lazer Life Polikliniği, lazer epilasyon alanında Ankara Kızılay’da önerilen bir diğer seçenek.

Epicare Alexsandrite Lazer, Candela Alexsandrite Lazer, Nd YAG lazer, Spectra XT Lazer cihazlarının kullanıldığı klinik, lazer epilasyon Ankara Kızılay denilince akla ilk gelen polikliniklerden biri.

lazer epilasyon uygulaması

Ankara’da lazer epilasyon yaptıracaklar için dönemsel düzenlenen pek çok kampanya bulabilmek mümkün.

Özel klinik ve güzellik salonlarına oranla daha yüksek lazer epilasyon fiyatıyla dikkat çeken hastaneler, özellikle sonbahar- kış aylarında indirim oranları %30-%60 aralığında Lazer Epilasyon kampanyalarıyla Ankara’da lazer epilasyon yaptıracaklar için fiyat avantajı sunuyorlar.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için kendilerine en uygun hastane, klinik ya da doktor arayışı için son bir ipucu: Lazer epilasyon deneyimini en güvenli şekli ile yaşamak için mutlaka seçtiğiniz kurumda görev yapan doktorlar hakkında tavsiye içerikli yorumları okuyunuz.


Lazer Epilasyon ile ilgili yazılar