17 April 2018

Lazer epilasyon aleti fiyatları ve markaları nelerdir? Hangileri en çok tercih ediliyor?

Lazer Epilasyon

Hülya Alkan tarafından yazılmıştır.


Lazer epilasyon uygulaması, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili çözümlerinden biridir. Günümüz teknolojisi, lazer epilasyon uygulamalarını klinik ortamından çıkarıp tedavinin evde lazer epilasyon yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Bu amaçla üretilmiş, farklı markaların zengin model seçenekleri ile bir çok lazer epilasyon aleti bulunmaktadır.


LAZER EPİLASYON YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (1 Deneyim) 
LAZER EPİLASYON DOKTORLARI (246 Doktor) 
LAZER EPİLASYON VİDEOLARI (5 Video) 
LAZER EPİLASYON DOKTOR SORU&CEVAPLARI (14 Soru&Cevap) 


Lazer Epilasyon Zararlı mı? yazısından sonra lazer epilasyon aletleri konusunda bilgi vermek için bu yazıyı hazırladık. 

lazer epilasyon aletleri

Bu makalemizde evde lazer epilasyon tedavisi uygulaması için en çok tercih edilen lazer epilasyon aletlerini ve fiyat aralıklarını bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Lazer Epilasyon Aletleri

lazer epilasyon aleti

Evde lazer epilasyon aleti kullananlar tarafından yapılan lazer epilasyon deneyimi sahiplerinin yorumları ışığında en çok tercih edilen 6 lazer epilasyon aletini sizler için araştırdık.

IPL Lazer Epilasyon diye bilinen teknoloji sanılanın aksine lazer epilasyon değil yoğun darbeli bir ışık kaynağıdır. Her iki teknik de kıl foikülündeki melanini hedef alır. Her ikisinde de kalıcı sonuçlara ulaşılabilr. 

IPL (Intense Pulse Light) lazer teknolojisi ile hazırlanmış ev tipi lazer epilasyon aletleri vücudun hemen her noktasındaki istenmeyen tüyler üzerinde etkili oluşu ile tercih sebebi…

ev tipi lazer epilasyon

IPL lazer teknolojisi ile tasarlanmış l
azer epilasyon aletleri 400 -1200 nano metre dalga boyu ışık atımı yapabilen cihazlardır.

Ev tipi lazer epilasyon aletleri IPL lazer epilasyon teknolojisi ile hazırlanır. Klinik ortamlarında ise Diode Lazer ve Alexandrite Lazer Epilasyon teknolojileri yaygın kullanımdadır.

Evde lazer epilasyon aleti kullananlar tarafından yapılan lazer epilasyon aleti yorumları içinde Philips marka Lazer Epilasyon cihazları en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

1- Philips Lumea Prestige IPL Lazer Epilasyon Aleti (BRI953/00)

Philips Lumea Prestige, vücudun hemen her bölgesinde güvenli kullanım sunan bir lazer epilasyon aletidir.

Bacaklar, kollar, karın, yüz (üst dudak, çene), bikini bölgesi ve koltuk altlarına özel uygulama sunan tasarımı ile Philips Lumea Prestige, her bölge için farklı konfor düzeylerinde çözümler içerir. Kablolu ve kablosuz kullanım seçenekleri vardır.

philips lumea prestige

Philips Lumea Prestige Lazer Epilasyon aleti, üst dudak, çene ve favorilerde rahat ve hassas kullanım için özel olarak tasarlanan ekstra entegre ışık filtresine sahiptir.

Geniş vücut yüzeyleri için farklı, bikini bölgesi koltuk altı gibi bölgeler için ayrı yüzey başlıklarıyla evde lazer epilasyon deneyimini konforlu hale getiren detaylarla bezelidir. Evde lazer epilasyon aleti kullananlar tarafından en çok tercih edilen ve memnuniyet oranı %85’lere varmaktadır.

2- Philips Lumea Advanced IPL Lazer Epilasyon Aleti (SC1997)

philips lumea advanced

Philips Lumea Advanced, vücut ve yüz bölgesinde kullanıma uygundur. Philips Lumea Advanced IPL Lazer Epilasyon aleti uzun kablosu ile kesintisiz lazer uygulaması yapmanıza olanak tanır.

Cilt tonu sensörü, ayarlanabilir 5 ışık enerji seviyesi gibi güvenli kullanım donanımına sahip Philips Lumea Advanced IPL Lazer Epilasyon Philips Lumea ailesinin en çok tercih edilenlerinden…

SC1997 model Philips Lumea Advanced fiyatı 2019 itibariyle 3500 TL ile 3800 TL aralığındadır.

3- Philips Lumea Advanced Lazer Epilasyon Aleti (SC1999/00)

philips lumea advanced epilasyon aleti

Philips Lumea ailesinin fiyat avantajlı ev tipi epilasyon aletlerinden Philips Lumea Advanced, vücut, yüz ve koltuk altı kullanımına uygun, kablolu ve kablosuz kullanım seçeneğine sahip.

Evde lazer epilasyon aleti kullananlar tarafından en çok tercih edilen ve yüzde 75 memnuniyet oranıyla Philips Lumea Advanced lazer epilasyon aleti 2019 itibariyle 3000 TL ile 3500 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.  

Philips Lumea ailesinin diğer epilasyon aleti teknolojileri gibi Philips Lumea Advanced de kullanıcı dostu konfor ve güvenlik donanımı ile tasarlanmış.

4- Remington IPL6750 i-Light Prestige Lazer Epilasyon Aleti

remington ıpl6750-i epilasyon aleti

Remington IPL6750 i-Light Prestige Lazer Epilasyon Aleti yorumları içinde fiyat avantajı ve güçlü donanımı ile öne çıkan modellerden. Hassas bölge ve yüz kullanımı için ayrı başlıklara sahip Remington IPL6750 i-Light Prestige Lazer Epilasyon Aleti, sadece kablolu kullanılabiliyor.

FDA onaylı bir epilasyon aleti olan Remington IPL6750 i-Light Prestige, 150.000 atış sayısı ile 3 seans sonrası etkili kalıcı sonuçlar vaat ediyor.

Remington IPL6750 i-Light Prestige Lazer Epilasyon aleti, 2019 itibariyle 2000 TL ile 2800 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor.  

5- Braun BD3001 Silk Expert 3 IPL Lazer Epilasyon Aleti

Ev tipi epilasyon aletleri içinde Braun epilasyon Silk Expert sıklıkla tercih edilen bir diğer marka. Normal, nazik ve ultra nazik 3 farklı kullanım moduyla tasarlanmış Braun epilasyon, tüm donanım temelini konfor ve kullanıcı kolaylığı üzerine kurgulamış.

Bu konuda sizinle bir kullanıcı deneyimi de paylaşıyoruz:

Braun epilasyon cilt tonunu okuyarak her cilt tonuna özel lazer atış ayarlaması yapabilen özel teknolojisi ile evde lazer epilasyon uygulamasında güvenli kullanım sağlar.

evde epilasyon aleti

6- ROWENTA EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon Aleti

rowenta ep9600 epilasyon aleti

Rowenta epilasyon aletleri 1.000 TL altı fiyat seçenekleriyle evde lazer epilasyon uygulaması yapmak isteyenler için büyük avantaj sağlar.

ROWENTA EP9600 IPL Instant Soft Epilasyon Aleti; güvenli cilt rengi sensörü; 150.000 atış ve yenilenebilir başlık ile sınırsız kullanım, cilt ve tüy rengine bağlı 5 yoğunluk ayarı, UV filtreli özellikleri ile öne çıkan bir model.


Lazer Epilasyon ile ilgili yazılar