14 May 2018

Karikatüre benzemek için estetik ameliyat oldu

Botox

Karikatür karakteri gibi görünmek isteyen Krystina Butel (30), plastik cerrahiye 215.000 dolar (yaklaşık 500 bin lira) harcadı.

Küçük bir çocukken Disney'in büyülü dünyasından etkilenen Krystina Butel, İbiza tatilinde hayatının en önemli kırılma noktasını yaşadı. 20 dolara resmini çizdirmek istedi.

Bir çok insanın yaptığı gibi, onun da resmi alıp yoluna devam etmesi gerekiyordu. Fakat Butel milyonlarca insanın aksine Disney karakteri gibi görünmek istiyordu.

Sadece portresi için değil, gerçek hayatta da karikatür karakteri gibi olmak ve resmini çizdirmek istiyordu.

Tatilini yarıda kesip İngiltere'ye, ailesinin yanına döndü. Daha 15 yaşındaydı ve kendisini nasıl karikatüre benzetebileceğinin planlarını yapmaya başladı.Sanıldığının aksine ne ailesi, ne de arkadaşları engel olmadı. 17 yaşında plastik cerrahiye başvurdu.

Onlarca operasyon, çuvalla para, Botoks, yarı kalıcı makyaj derken ilerleyen zamanlarda şişirilmiş göğüslerine dövme yaptırmayı da ihmal etmedi.Şimdi 30 yaşında olan Butel, "hayat devam ediyor, fikirler değişiyor ve benim için de doğru olan bu" diyor. Ayrıca kendisini böyle daha çekici bulduğunu belirten Butel, nasıl görünmek istiyorsa öyle.

Tüm bunlar bittiğinde ise gözüne kestirdiği ilk sokak sanatçısına resmini yaptırdığını da ekleyelim...


 


Botox ile ilgili yazılar