İyileşme Sürecini Instagram'dan Paylaştı!

Onedio.com’un haberine göre Burun Estetiği olan Rhinannon Langley isimli bir blogger, iyileşme sürecini gün be gün fotoğraflayarak sosyal medyada paylaştı. Yanlış duymadınız pek çoğunun yaptığı gibi “Burnumdaki eti aldırdım.”, “Estetik değil, sağlığım için gerekliydi.” ya da en çok yapılanı “İçindeki kemikte eğrilik varmış, nefes alamıyordum.” gibi palavralar atmadan, doğrudan görüntüsünü beğenmediğini belirterek bıçak altına yatmaya karar verdi.
 

Rhinannon Langley-yeniben

Diğer ünlü isimler ya da bloggerlar gibi durumu saklayıp, bir süre sosyal medyadan uzaklaşmak yerine; bütün süreci takipçileriyle gün be gün paylaştı.

Rhinannon Langley-yeniben

“Asla iyi bir yalancı olmadım. İşte tam da bu nedenle saklamak yerine paylaşmak, estetik operasyonu düşünenlere, onları nelerin beklediği konusunda aydınlatmak istedim.” diyen Rhinannon ikinci gün paylaştığı fotoğrafın altına ise şu satırları yazmıştı:

Rhinannon Langley-yeniben

“İkinci Gün: Ağrım yok, ancak yüzümün her tarafı morluk içinde. Doktorum her şeyin iyi gittiğini, bol bol dinlenmem ve uyumam gerektiği söyledi. Ancak yatağında dönmeden uyuyamayan birisi olarak, pek rahat uyuduğum söylenemez. Her tarafım şişlik içinde uyandım. Gözlerimi zorlukla açabiliyorum. Aynaya ilk baktığımda sadece ağlamak istedim. Morluk ve şişlik olmasını bekliyordum ama bu kadarını değil…”

Yaptığı paylaşımlarla bu operasyonların göründüğü kadar kolay olmadığını herkese gösterdi.

Rhinannon Langley-yeniben


İnternet kullanıcıları yapmadan 'Öncesi ve Sonrası fotoğrafları'nı paylaşmayı da ihmal etmedi elbette.

İşte bu da yan profilden son hali:

Rhinannon Langley-yeniben


Kaynak: Onedio