25 April 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Şu an model gibi bir karına sahibim

Sevgili doktorum Hakan bey 18 gün önce karın germe ameliyatımı yaptı, ilk muayeneye gittiğimden bugüne kadar içtenliği, ilgisi, yaklasım tarzı, mütevaziliği ve desteği için çok çok teşekkür ederim..

Her gün ne kadar doğru bir karar verdiğimi düşündürdü bana ,ben sadece kendisine muayene oldum ve inandım başka tavsiye edilen doktorlara gitmek içimden bile gelmedi o derece içime sindi ve bana güven verdi ki iyi ki ameliyatımı kendisine yaptırmaya karar verdim çok sorunsuz ve ağrısız bir ameliyat ve sonrası dönemi gecirdim.

Çok iyi bir hastanede ameliyatımı oldum, hem insanı hem mesleki anlamda o kadar iyi bir doktorki ameliyatımdan çıkar çıkmaz hemen odama gidip ailemi bilgilendirmiş işini severek yapıyor herşey mükemmel gidiyor çok mutluyum sayesinde kendime yeniden güvenim geldi.

Mutluluğum o kadar yüzüme yansıdı ki yakınlarım yüzüme de işlem yaptırdığımı sanıyor, şu an model gibi bir karına sahibim tv programlarında ameliyat sonrası karınlara bakıyorum da böylesi mükemmel bir karın ve göbek deliği yapanı göremedim emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık... kendisine ve asistanı nimet hanıma herşey için çok ama çok teşekkür ederim.. sevgilerimle

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Hakan Öçsel Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Hem insanı hem mesleki anlamda çok iyi bir doktor.
Başa Dön