10 December 2019
Tedaviden 1 hafta sonra

Saç ektirmeye karar verdim ve Yeniben'den Tripaesthetic'e ulaştım

Saç ektirmeye karar verdikten sonra güvenilir ve Ankara'daki en çok tercih edilen saç ekim merkezlerini araştırmaya başladım. Bu sırada yeniben.com sitesindeki temsilci Kübra hanımın tavsiyesi üzerine Tripaesthetic Dr. Muhammet Özgehan ile tanışma fırsatı buldum. Kendisi hakkındaki internet üzerindeki yorumları ekim yaptığı saç örneklerini inceledikten sonra buraya ekim yaptırmaya karar verdim. Burası bir tıp merkezi gibi herşeyin hastahane standartında olduğunu gördüm.

Ekim esnasında heyecanlıydım. Ayrıca düzenli spor yapan biri olarak kafa derim sık sık kanama yaptı, o açıdan çalışan arkadaşların sağlık çalışanı olması ve titiz hareketleri sonucu problemsiz ekim işlemi gerçekleşti.

Sonrasında kendime şunu sordum bir hastane ortamı değil de merdiven altı biryer de bu işlemi yaptırsaydım sağlık durumum ne olurdu, yada saç ekiminden ekip vazgeçerdi diye de düşündüm. Muhammet hocama ve ekimde hassas davranan arkadaşlara teşekkür ederim. Umarım saçlarım istediğim gibi olduğunda memnuniyetim kat kat artar. Sağlıkla kalın.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Dr. Muhammet Özgehan Saç Ekimi
Hasta Yorumu Hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
Başa Dön