06 January 2022

Saç ekimi bilgi alma sürecinde yeniben.com ve Emphair kliniğiyle yaşadığım olumlu ve yararlı bilgilendirme süreci

Ben Kosova'dan yazıyorum. Yeniben platformunu da tesedüfen saç ekimi ile ilgili bilgi almak için araştırma yaparken gördüm. Ve çok da memnun kaldım yeniben.com platformundan. Emphair Kliniği'ni Yenben'de gördüm. Yeniben ile iletişime geçtim. Kendileri de önerdiler bu sadece öneri olarak kalmadı süreci takip de ettiler, ilgi gösterdiler. Birkaç klinik gördüm sayfada.  Ama Yeniben hiç aracı olmadı, yani yönlendirme olmadı. Önerdikleri klinikle ben kendim iletişime geçtim...

Öncelikle yeniben.com'un ilgi ve alakasına teşekkür ederim. Çok yardımcı olduklarını söyleyebilirim. Onlarla temasa geçmeden önce birçok klinkle bilgi ve fiyat almak amacıyla iletişime geçmiştim. Yeniben'de Emphair Kliniği'ni gördükten sonra ise düşüncelerim değişti çünkü en net ve en dürüst bir şekilde yardımcı olan klinik oldu. Konuştuk şartlarda anlaştık ve bir fiyat biçildi ki diğer kliniklerden daha yüksek fiyat vermelerine rağmen verdikleri güven benim açımdan daha büyük önem teşkil etti ve ben de kararımı Emphair klinikten yana kullanacağım.

Yalnız kendileriyle konuşurken benim kafamda küçük bir yağ bezesi olduğunu söyledim. Aldırmam gerekeceğini aldırmak istediğimi söyledim. Saç ekiminden en az 1 ay öncesinden aldırmalıymışım, öyle dediler. İlla ki hemen saç ekimine yönlendirerek bir müşteri olarak görmediler beni. şuan o süreci ayarlamaya çalışıyorum. Diğer görüştüğüm klinikler ise yağ bezesini ileride de aldırabilirsiniz, saç ekimine engel değil bu durum deyip sizi rahatsız etmiyorsa aldırmayın fakat biz o bölgeye saç ekimi yapmayacağız diyenler de oldu, üstelik hepsi değil fakat bazıları ücretin yarısını iban numarası vererek ön ödeme yapmamı istediler. Halbuki Emphair kaparo olarak çok küçük cüzzi bir miktar istedi ki o da randevunun 10 gün öncesinden yapılması nedeniyle haliyle istemeleri gayet doğal. En net ve açık olan klinikti konuştuklarım arasında Yeniben.com sayesinde iletişim kurduğum Emphair kliniği.

Kendilerine verdikleri bilgi, geri dönüşlerindeki ciddiyet, doktorların beni müşteri olarak görmemesi, iletişimde olduğum sorduğum her soruya verdiği cevap ve genel olarak aldığım güvenden dolayı ayrı ayrı minnettarlığımı bildirmek isterim Emphair kliniğine. Herkese tavsiye etme gibi bir sorumluluğa girmek istemem ama samimimi bir şekilde yaşadıkları da belirtme gereği duydum açıkçası...

Yorumlar

Ce*** 26 January 2022  

Thank you for this honest and informative review. I just wonder if you had the surgery now and do you satisfied with the result?

Başa Dön