26 November 2020
Tedaviden 1 gün sonra

Pandemi'de botox uygulaması

Düzenli aralıklarla botoks yaptıran birisiydim. Araya pandemi dönemi girince, bu süreç aksadı ve tam 1 sene sonra tekrar botox yaptırdım. Dermatolog Bilge Ateş'i çok duyuyordum ve iletişime geçtim. Maskeli, streril hatta elime verilen stres topuna bile değiştirilen plastik takarak, işlem yapıldı.

Bilge hnm'a yüzümle alakalı başka sorular da sordum.Açıklayıcı ve net bilgiler verdi. Neyin yapılıp, nelerin yapılamayacağını anlattı. Anlamsız vaatlerde bulunmuyor, gerçekten hasta odaklı çalışıyor, olabilecekleri söylüyor. Çok hoş sohbet birisi ayrıca.

Bu arada botox jenerik marka olmuş, sürekli botoks diyoruz ama bana uygulanan Dysport idi. İlk defa Dysport yapıldı, gerçekten sonuçları merakla bekliyorum. Karşılaştırma yapacağım. Ayrıca gözaltına vitamin enjeksiyonu da yapıldı. Bilge Hnm, total bir uyum yakalamak adına bunu yaptığını belirtti. Deneyimimi vakit buldukça yazacağım

Yorumlar

Sl*** 26 November 2020  

Ben de botoks yaptırmayı düşünüyorum ama hem iğneden hem de pandemiden dolayı biraz panik yapıyorum. Ne gibi önlemler alınmıştı ve acı hissettiniz mi?

Ha*** 26 November 2020   ● Son güncellenme: 9 ay önce

Hello, what is the Dysport difference? Did your doctor tell you why she prefer it?

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Dr. Bilge Ateş Medikal Estetik
Hasta Yorumu Çok bilgili, açıklayıcı. Boşu boşuna tedavi önermiyor. Hasta odaklı birisi. Ayrıca çok eğlenceli ve hoş sohbet
Başa Dön