Sırala
24 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Op. Dr. Emre İlhan’a Rinoplasti ameliyatım

19 yaşından beri burnumun şeklini değiştirmek istemiştim. Ve İstanbul’da Rinoplasti ameliyatı olamaya karar verdim. İsveç’te istemedim çünkü buradaki doktorların bu alanda daha az deneyimleri var. İstanbul’da burun estetiği ameliyatını en iyi yapan kişiyi seçmek istedim. Burnumun görünümü sevmiyordum. Biraz eğikti ve şişlik vardı. Burnumun ucunu da törpületmek istiyordum. Internette araştırma yaptım ve çok şey okudum. İstanbul’a kliniğe bir mil attım. Sosyal medyadan da takip ettim. En önemli şey doktorum kişiye özel burun yapıyor. Op. Dr. Emre İlhan’a ulaştım her yaptığı burunu sevdim. Beni etkileyen tek cerrah o oldu ve yaptığım seçimden çok memnunum. Geleneksek yöntemleri kullanmıyor. Ultrasonik isimli yeni bir teknikle yapıyor ameliyatını böylece damarlar ve kıkırdak dokusu zarar görmüyor. Böylece çok az bir şişlik ve morarma oluyor.

Yorum Yaz 0 Yorum
24 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Operasyondan 14 gün sonra

İşte 14. güne ait fotoğraflar. Dün bandı çıkardık. Hala şişlik var. Bu arada istediğinizi sorabilirsiniz. Burnuma bayılıyorum. Günden güne iyileşiyor. Hala şiş ki bu çok normal ama inecek. Doktorum gerçekten iyi iş çıkardı. Online simulasyonda görmedim sonucu. Operasyon öncesi 3 kez görüşmem oldu. Bu demek oluyor ki İstanbul’da 2 hafta kadar kalmanız gerekir. İlk görüşmede fikirlerinizi paylaşabilirisiniz siz de. İkinci istişare ameliyat hemşiresiyle geçti ondan öncesi ve sonrası döneme ait tüm detayları aldım. Üçüncü istişarede ise doktorunuz fotoğrafınızı çekiyor ve simülasyon yapıyor ve ameliyat öncesi, ameliyat sonrası ve burun ameliyatları hakkında hakkında daha fazla konuşma şansınız oluyor.

Yorum Yaz 0 Yorum
24 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

89 gün sonra

Genel olarak burnuma bayılıyorum. Nefes alabiliyorum. Şişlik de azaldı. Bir yıl sonunda tam şeklini de öğreneceğim. Gerçekten emin ellerdeydim ve bana çok iyi baktılar. Ameliyattan önce doğru seçimi yaptığımı biliyordum. Kliniğe gittiğimde tüm yaptığı güzel burunları görme şansım oldu. Çok memnunum. Hala hapşırmaktan korktuğum için burun spreyi kullanıyorum. İşe yarıyor! Tereddüt edenler, rahat olsun Emre İlhan çok iyi bir cerrah ve ne yaptığını biliyor Bence bir sanatçı ve istediğiniz burunu size yapabilir.

Yorum Yaz 0 Yorum
24 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Operasyon sonrası önden görünüm ve her iki taraf

Yeni burnumdan çok memnunum işte önden ve iki taraftan görünüm. Ameliyattan sonra da hiç komplikasyon yaşamadım. Çok rahat koku ve nefes alabiliyorum. Çok iyi iş çıkardı.

Yorum Yaz 1 Yorum
derennn 24 Mayıs 2018  

Daha fazla fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

24 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Daha çok fotoğraf...

Bazı insanlar ameliyattan sonra daha çok fotoğraf istedi. Bu fotoğraflar 270 gün sonrasına ait:)) Burnumu seviyorum! Umarım sizin de olur.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Emre İlhan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu İlk görüşmeye gittiğimde kendimi çok güvende hissetmiştim. Çok profesyonel ve tüm sorularımı dürüstlükle cevapladı. Ekibi çok iyiydi ve bana çok iyi baktılar. Emin ellerde olduğumu biliyordum. 5 yıldır çok güzel burunlar yapıyor ve bekleme salonuna her gittiğimde dolu olduğunu gördüm. Hiç bir şikayetim yok.Dünyanın en iyisi bence. Çok da popüler. Hasta Yorumunu Gizle