21 February 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Muhteşem Bir Liposuction Deneyimi

Son yıllarda popo kısmım gittikçe yağlanmıştı ve baya bir göbeklenmiştim. Vaser Liposuction hakkında bilgi edindim, sonra da bu alandaki deneyimli cerrahları araştırmaya başladım. Doktor Güray Yeşiladalı’yı bu alanda en iyi doktorlardan biri olarak gördüm, hakkında yazılanlar çok iyiydi, ayrıca öncesi ve sonrası fotoğraflar etkileyiciydi.

Ayrıca İngiltere’de yaşıyordum ve Türkiye seyahat etmek için uzak bir yer değildi. Önce Whatsapp üzerinden iletişime geçtim ve fotoğraflarımı gönderdim. Julia (Hasta Danışmanı) bir sürü sorumu hızlı bir şekilde ve detaylıca yanıtladı, şahaneydi. Ayrıca otel ve transfer organizasyonlarımla da ilgilendi.

Bu arada Dr. Güray Yeşiladalı ile benim için çok rahatlatıcı ve faydalı bir whatsapp görüşmesi yaptım, tüm sorularımın sabırla dikkatlice yanıtladı. Sonunda doktorumla tedavi günü yüzyüze bir görüşme yaptık. İşinin ehli ve çok titiz. Karnıma, göğsüme ve yanlara liposuction yaptırmaya karar verdik, kalçalarıma da yağ transferi yapılacak.

 

21 February 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Operasyon sonrası iyileşme

İlk bir kaç gün şişme ve ağrı çok oldu, fakat 5-7 gün sonra kötü kısmı geçmişti.

2 hafta sonra sonuçlar kendini belli etmeye başladı. Tam anlamıyla şeklini 6-8 hafta sonra aldı.

Tümüyle muhteşem bir deneyimdi. 4 yıldızlı otel, transport her şey gayet güzeldi. Güray Yeşiladali çok yetenekli ve tatlı biri. Julia ise hasta danışmanı olarak inanılmaz iyi iş çıkartıyor ve hiç durmaksızın çalışıyor.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Güray Yeşiladalı Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Güray Yeşiladalı çok yetenekli ve tatlı biri. İşinin ehli ve çok titiz.
Başa Dön