03 May 2017
Tedaviden 6 ay sonra

Kimseyi dinlemedim, ameliyatımı oldum!

2-3 yıldır burun estetiği yaptırma konusu girmişti kafama… mevcut doktor çevrem, ailem ve arkadaşlarımın çoğu bu konu ile ilgili akıllarına gelen en kötü senaryoları yazma konusunda oldukça ustalardır.

”Uyanınca kafan kırılmış gibi ağrı hissi olacak, yüzün gözün moraracak ah o taktıkları tamponlar var ya nefes aldırmıyor, benim bi tanıdığım oldu ayyy ne uğraştı ne uğraştı, üstünden kamyon geçmiş gibi olacaksın ” bunlardan bazıları yani olmayayım diye söz birliği yapmışlardı sanki.

Eminim gördükleri operasyonların etkisi oldukça büyüktü ya da sevdiklerinden kaygılanıyorlardı bilmiyorum ama ben dinlemedim ameliyatımı oldum.

03 May 2017
Tedaviden 6 ay sonra

Ameliyatım...

Saat 11:00 de ameliyata girdim. Doktorum sabah sabah harika enerjisi ile odama girdi.. İlginçtir ki ameliyat olmayacakmışım da geçerken gelmişim hissi uyandı, benimle bir yandan sohbet etti bir yandan fotoğraflarımı çekti süreci kısaca tekrar anlattı ameliyathane de buluşmak üzere ayrıldık…:))))

03 May 2017
Tedaviden 6 ay sonra

Uyandım, ilk işim aynaya bakmak oldu...

Ağrı mı? kamyon mu geçmiş? Neredeyse sıfır ağrı, morarma kanama çok minnak Tamponlar ? valla hem ağız hem burundan gayet iyi nefes alıyorum …

Hatta anestezinin ön gördüğü yeme süresi sonlanınca hastane de kaldığım sürenin çoğunu kafeteryada ziyaretime gelenlerle sohbet ederek geçirdim..

Tabi bunu okuyunca Ozan Bey kızabilir çünkü bana istirahat etmem konusunu baya tembihlemişti Şimdi de oturdum bu yazıyı yazıyorum tabi önümde kocaman aynamla çünkü kendimi harika hissediyorum.

Evet Ozan Balık bana sihirli elleri ile sihirli değneğini dokundurdu …

Darısı tüm isteyip cesaret edemeyenlerin başına …

Ellerinize sağlık hocam

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Ozan Balık Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Dr. Ozan Balık ile tanışma fırsatı buldum. Enerjisi, anlattıkları ve bu işte ki başarısını bana öyle hissettirdi ki tabi dünyalar tatlısı, enerjisi ve sektördeki tecrübesi bol koordinatörü Burcu Özmakinacı yı anmadan geçmem imkansız..
Başa Dön