04 March 2022
Tedaviden 4 yıl sonra

Dr. Süleyman Taş sayesinde Kendimin En Güzel Versiyonu

Süleyman Taş, uzun süreli bir doktor araştırmasından sonra ilk görüşmemizde hem benim hem de ailemin güvenini kazanan bir doktor oldu. Ameliyat sürecinde olduğu kadar sonrasında da ilgilenmeye devam etti. Kendisi mükemmel işçiliğiyle dünyanın en doğal burunlarını yapan bir doktor.

Ameliyat öncesindeki görüşmelerde annemin ''ben kızıma baktığımda başka birini görmek istemiyorum'' sözünü mümkün kıldı. Beni bambaşka bir insana çevirmeden kendimin en güzel versiyonu olmamı sağladı.

En büyük korkum burnumun hepimizin bildiği ''domuz burnu'' gibi ya da yapay olmasıydı. Sonucu görünce hem ameliyatı olma hem de doktor seçimi açısından en iyi kararı verdiğimi anladım.

Kapalı teknikle ameliyatım yapıldığı için iyileşme sürecim çok hızlı oldu. Ameliyattan çıktıktan sonra ağrı kesiciye bile gerek duymadığım bir süreç yaşadım.

Bandajlar alındığı andan itibaren sanki 1 hafta önce ameliyat olmamışım da burnum aslında hep öyleymiş gibiydi. Burnumu ilk gördüğüm andan itibaren her aynaya baktığımda Süleyman Bey'in eserini görüp iyi ki diyorum.

Başa Dön