27 February 2022
Tedaviden 2 yıl sonra

İyi kiiii Dr. Ebru Topuz'a gitmişim

Ebru Hanım ile ilk tanıştığımız an "evet" dedim, benim doktorum Ebru Topuz olmalı! Bu kararımın beni son derece tatmin edeceğinden ve her aynaya baktığımda iyi ki diyeceğimden o kadar emindim ki.

Ameliyat gerçekleşeli 2 yılı geçti ve yeni burnumu hala çok seviyorum. Hem nefes alışverişim açısından hem de görüntü açısından tam istediğim gibi oldu. Doktorumla yaptığım ilk görüşmede ne konuşuldu ise ameliyat sonrasında da her şey konuşulduğu gibi oldu.

Kendisi o kadar naif, güven veren ve hastasının isteklerine karşılık veren bir doktor ki ne kadar teşekkür etsem az. Süreçten ve sonuçtan son derece memnunum.

Kişinin yüz hatlarına uygun şekilde planlama ile en doğal burunlar ☺️

Yorumlar

Be*** 28 February 2022  

Ebru Hanım ile ilk tanıştığımız an evet dedim benim doktorum Ebru Topuz olmalı o kadar emindim ki bu kararımın beni son derece tatmin edeceğinden ve her aynaya baktığımda iyi ki diyeceğimden evettt cidden de iyi kiiii iyikiii Ebru Topuz , 2 yılı aşkın süre oldu yeni burnumu o kadar çok seviyorum ki nefes alışverişim olsun görüntü açısından olsun tam olarak ilk görüşme de ne konuşuldu ise ameliyat sonrasında istediğim şekilde olmuştu her şey. Kendisi o kadar naif, güven veren ve kişinin isteklerine karşılık veren birisi ne kadar teşekkür etsem az gelir son derece memnuniyet dolu bir süreç oldu benim için 🙏🏻

Başa Dön