09 May 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

İsteyebileceğiniz en iyi doktor Op. Dr. Emre İlhan

Bu hayatımın en iyi kararı ve en kolay cerrahi tecrübesiydi. Bütün bir yıl boyunca hangi doktora ameliyat olacağımı araştırdım, detayları ve tüm prosedürü inceledim.

Photoshopla tam olarak nasıl olmak istediğimi oluşturdum. Dr. İlhan’ı tercih ettiğim için çok memnunum. Türküm ama Amerika’da yaşıyorum. Sadece burun estetiği çin İstanbul’a gittim.

Kimse Dr. İlhan’ın verdiği güven hissini veremedi. Fark ettiğim ilk şey, hastalarının her birinin istisnasız güzel bir burun ile ameliyattan çıkmış olmasıydı. Yaptığı ameliyatlardan çok etkilendim. Bu arada yüzümde hiç morarma olmadı ama biraz şişkinlik oldu.

Ameliyata yanında bir doktorla daha giriyor. O doktor Dr. İlhan’ın dikkati ve danışmanlığında ameliyatımı yapıyordu. Ameliyat sonrasında ihtiyacım olduğunda da ulaşabildim. Acım olmadı tek bir ağrı kesici bile almadım.

Fakat burnum şişti nefes alıp vermekte zorlandım. Bu durum sadece bir hafta sürdü. Daha iyi bir doktor düşünemiyorum. İyi ki internette bir forumda annem doktoruma ulaşmış ve kendisinden randevu alıp onu ziyaret etmiş.

Yorumlar

Mi*** 05 June 2018  

Çok başarılı çok güzel bir değişim olmuş. Morarma olmaması acaba doktorun özel tekniğinden mi yoksa sizin yapınızdan mı? Bu konuda bir bilgi verdi mi doktorunuz?

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Emre İlhan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi
Hasta Yorumu Kimse Dr. İlhan’ın verdiği güven hissini veremedi. Benim için burnumu yapmış olması çok büyük bir artı. Çünkü her türlü estetik ameliyatı yapmak yerine özellikle bir alanda uzmanlık edindiğini gösteriyor. Bir insanın burnunu daha dengeli hale nasıl getireceğini çok iyi biliyor. O yüzden tercih ettim. Çok memnunum sonuçtan.
Başa Dön