Sırala
30 Nisan 2021
Tedaviden 1 yıl sonra

Hermest ile saç ekimi sürecim

Uzun süre önce saç ekimi yaptırmaya karar vermiştim. Araştırma yapmaya başlamadan önce bir klinikten beklediklerimi belirledim ve araştırmalarımı bunlar üzerinden yaptım. Saç ekim kliniklerini incelerken gördüm ki en pahalısı en iyisi demek değilmiş.

Hermest’e ilk görüşmeye gittiğimde daha önce orada saç ekimi yaptırmış kişilerle karşılaştım ve deneyimlerini dinledim. Saç ekimi yaptıran kişinin saçlarının sıklığı, beni ikna etmeye değil bilgilendirmeyi amaçlayan tavırları, bir çok birinciliklerinin ve iyi yorumlarının olması, haklarında hiç şikayet bulamamış olmam ve saç ekimi sonuçları saç ekimi Hermest’te yaptırmama karar vermemde etkili oldu.

Saç ekimimin yapılacağı gün sabah 8’de kliniğe gittim. Kan testim yapıldı ve ardından saç ekim uzmanı ile beni neler beklediğini anlatan bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sohbet benim çok hoşuma gitti çünkü ekim öncesi gergindim. Saç ekimi işlemi yaklaşık 7-8 saat sürdü ama işlem bittikten sonra rahatlıkla evime döndüm.

Saç ekimi yaptırdıktan sonra çevremdeki insanların ne tepki vereceklerini de çok merak ediyordum. Herkes çok beğendi hatta saç ekimi yaptırma diyen eşim bile iyi ki yaptırmışsın diyor artık.

Yorum Yaz 1 Yorum
halkan 30 Nisan 2021  

Çok iyi sonuç bence de