Sırala
01 Mayıs 2017
Tedaviden 4 yıl sonra

Göz Altı Işık Dolgusu TEOSYAL Redensity II

“Göz altımda esneklik kaybı ve çökmeler oluşmaya başlamıştı.” Uzun zamandır göz altı sorunlarından müzdariptim.. Yaşa ve genetiğe bağlı olarak her geçen gün göz altımda esneklik kaybı ve çökmeler oluşmaya başladı. Bu durumda beni hayli sinir ediyordu. Yaklaşık 4-5 aydır göz altı dolgusu nasıl yapılır, hangi dolgu maddesi daha iyi ve güvenlidir diye araştırdım durdum.. Daha önce yaptıranlardan öğrendiğim kadarıyla göz altı hayli riskli bir bölgeymiş.. Ben yaptırdım çok çok memnun kaldım diyen kadar sakın bulaşmayın topak topak oldu hiç tavsiye etmem diyen de vardı .. Bu sebeple aklım hayli karışmıştı. Redensity II Göz altı Işık Dolgusu diye bir yazı okudum.. Hemen bu ürünü araştırmaya başladım. Öyle böyle derken bu işi en iyi yapan ve Türkiye’de bir çok doktora eğitimini de veren Doç. Dr. Hakan Erbil’i tavsiye ettiler. Sonuç mu, siz karar verin :)

Yorum Yaz 0 Yorum
06 Mart 2017
Tedaviden 4 yıl sonra

Uygulama

Önce göz altıma iğneyi hissetmeyeyim diye lokal olarak uyuşturmak için şu ürünü sürdüler; Krem uygulandıktan sonra uyuşmasını bekledik Göz altımın uyuşması yaklaşık 10 dk filan sürdü.. Daha sonra işlem uygulandı; Uygulanan miktarı merak ediyorsanız çöküklük hattı boyunca çok çok az bir miktar;

Yorum Yaz 0 Yorum
06 Mart 2017
Tedaviden 4 yıl sonra

Öncesi- Sonrası

Göz altımın önceki hali ve sonraki (hatta daha fazla gülümsemiş son hali);

Yorum Yaz 0 Yorum
06 Mart 2017
Tedaviden 4 yıl sonra

Az miktarda uygulanan dolgu ile göz altlarım;

Az miktarda uygulanan dolgu ile göz altlarım;

Yorum Yaz 0 Yorum
06 Mart 2017
Tedaviden 4 yıl sonra

Son Söz- Gönül Rahatlığıyla Tavsiye Ederim

Doktor 2 aşamalı seansı uygun gördü.. 1 ay sonra görüşüp kontrol ettikten sonra gerekli gördüğü yerleri tekrar dolduracak ve yaklaşık 1-1,5 yıl sorunsuz göz altlarıma kavuşmuş olacağım.


“Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.”
Göz altı çukurlaşmasından, çöküklükten müzdaripseniz gönül rahatlığıyla bu uygulamayı tavsiye edebilirim

“En az 2-3 seansta kendini gösteren bir uygulama.”
P.S: Bu uygulama tek seansta değil en az 2-3 seansta kendini gösteren bir uygulamadır. Nitekim 1 ayın sonunda benimde göz altımda tekrar dolgu ihtiyacı kendini belli etti. Doktorum beni bu konuda uyardığı için içim rahat. Ancak bu durumdan haberdar edilmeyen arkadaşlar uygulamanın kötü olduğundan bashetmiş.

Ben uygulamayı sevdim diye herkes sevecek diye bir kaide olmadığı gibi, başka arkadaşalar da memnun kalmadı diye bu uygulama kötü&başarısız diye bir kaide olamaz. Bu işlemin size uygun olup olmayacağını en iyi doktorunuz bilir. Bu yüzden işini iyi yapan güvenilir doktorlara gitmenizi tavsiye ederim.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu “Dolgu firması doktor önerdi.”<br /> Bu işi En iyi yapan ve Türkiye’de bir çok doktora eğitimini Doç. Dr. Hakan Erbil’i ben de tavsiye ediyorum. Hasta Yorumunu Gizle