06 July 2018
Tedaviden 8 yıl sonra

Eser Hanım başıma gelip gelebilecek en iyi şeydi

İstanbul'un kurtuluşu, aslında benim kurtuluşumdu. Abdominoplasti ameliyatı oldum. Yok, ben olmamışım sanki:) 1 gece hastanede yattım, ağrı deseniz, var ile yok arası bir sızı.

Ertesi gün eve gittim ve sonraki günlerimde çok rahat geçti. Şu an henüz bir ay olmadı ameliyat olalı, ama hem çok az ödemim var, hemde sonucu hemen gördüm. Dümdüz bir karın.

Ameliyat öncesi, görüşme sırasında,ameliyat stresinden dolayı oldukça huysuz ve iletişimsiz olmama rağmen-inanın görüşme sırasında sanki beni dövüpte oturtmuşlar gibi moralim bozuktu,korktum-

Diğer vakaları incelediğimde, 6-8 ay sonra bile ödemli, hala sorun yaşayan hastaları görüyorum ama benim doktorum o kadar iyiydi ki inanın ilk pansumandan sonra. 4.gün- ceylan gibi sekiyordum ortalarda:)

Şaka bir yana, hiç gözününüzde büyttüğünüz kadar ağrı, sancı, ikibüklümlük, rezillik yok. Tabi ki sopa yutmuş gibi dimdik yürüyemiyorsunuz, ancak ben "normal insan" gibi yürüyebildim ve hiçbir sorun yaşamadım. Sonuç olarak, Nasıl derler, her işin bir bileni var, bu işinde Eser Hanım.

Sevgiler...

Yorumlar

Se*** 06 July 2018  

Merhaba, benim doktorum karnımda çok izin kalabileceğiniz söyledi. Sizin acaba öyle oldu mu?

Ne*** 14 August 2018  

acaba fıyatlar nedır

Uygulamayı gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Eser Aydoğdu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Danışan Yorumu Eser Hanım'ın bana karşı tavrı ve üslubu çok olumluydu. Ben O'na ve ekibine çok teşekkür ediyorum, Ellerine sağlık! Hastaya çok yalın, direkt ve gerçekçi yaklaşıyor.
Başa Dön