24 March 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

Dudak Dolgusu Yaptırdım; Teosyal Kiss Dudak Dolgusu

“Nitekim şu anki duruşunu çok sevdim. Ancak geçen süre içinde arada bir dudaklarım ödem yapmaya devam etti.” Aslında benim niyetim göz altını doldurmaktı dudaklarımla ilgili pek bir şikayetim yoktu.. Doktorum dudaklarını da hafifçe belirginleştirelim oransızlıkları düzeltelim ne dersin dedi.. Bende biraz meraktan tamam dedim..

06 March 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

Uygulama

Dudağıma uyuşturucu krem sürüldü; dudak için özel üretilen Teosyal Kiss uygulandı; “Göz altıma uygulama yapılınca hiç acı hissetmemiştim fakat dudak öyle değilmiş.” Dudaklarımı büyütmek amaçlı uygulamadan ziyade dudakların kontürünü belirginleştirmek ve alt üst orantısızlığını gidermek için bir kaç dokunuş yapıldı.. Göz altıma uygulama yapılınca hiç acı hissetmemiştim dudağı da öyle olacak sandığımdan gayet rahattım ama pek öyle değilmiş..


06 March 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

2. Gün

Uygulamadan sonra İlk 2 gün dudağım ödem yaptı haliyle epeyce şişti..


06 March 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

1-1.5 Hafta Sonra

Dudağınızı büyütmek istiyorsanız yada alt/üst dudağınızdan biri daha inceyse ona göre bir uygulama yaptırmanız da mümkün.. Dudak dolgusu acısız bir işlem diyemem benim dudaklarım acıdı valla!! Ama çok çabuk geçen bir acı olduğundan dolayı gözünüz hiç korkmasın..


06 March 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

Son Söz

Dudağınızı büyütmek istiyorsanız yada alt/üst dudağınızdan biri daha inceyse ona göre bir uygulama yaptırmanız da mümkün..

Dudak dolgusu acısız bir işlem diyemem benim dudaklarım acıdı valla!! Ama çok çabuk geçen bir acı olduğundan dolayı gözünüz hiç korkmasın..

“Kalıcılık kişiden kişiye değişiyor.”
Teosyal Kiss Dudak Uygulamasının kalıcılığı 6 ile 9 ay sürüyormuş. Ancak bazı yorumlarda etksinin çok daha az sürdüğünü söyleyenlerde var. Sanırım kalıcılık kişiden kişiye değişiyor. Özellikle sigara alışanlığı olanlarda kalıcılık daha az oluyormuş.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Ahmet Hakan Erbil Dermatoloji
Hasta Yorumu Benim her sözüne güvendiğim bir doktordur.
Başa Dön