27 February 2018
Tedaviden 5 ay sonra

Dr. Üçkan’ın sihirli elleri...

Dr. Ali Üçkan tam anlamıyla sihirli bir şey yaptı. Yağ transferiyle Brezilya Popo Estetiği yaptırdım, şu an muhteşem görünüyor. O kadar doğal görünümlü oldu ki kimse benim ameliyat olduğumu anlayamıyor. Sonunda uzun zamandır hayal ettiğim düz bir karnım, ince bir belim ve güzel bir popom var. Çok beğeniliyor, kendime güvenim arttı :))

Mağazaların önünden her geçtiğimde kendimi tutamıyorum, mutlaka vücuduma bakıyorum!!! Elite Aftercare bu deneyimimi 1000 kat daha iyi hale getirdi. İlk andan son ana kadar kadar benimle çok ilgilendiler. Aceleci biriyimdir normalde enjeksiyonlar konusunda da baya gergindim. Ama beklentimin çok daha üstünde oldu sonuç.

Yurt dışında ameliyat olmak fikri korkutucu olabilir, ancak sizi temin ederim Elite Aftercare, yaptıkları işte çok iyiler ve çok profesyoneller. Tekrar gitmek için can atıyorum. :))

Kaldığımız yer de çok temizdi ve her şey mükemmeldi. Her noktada bize hizmet eden birileri vardı kaldığım sürece kendimi prenses gibi hissettim. Ameliyat olmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Ali Üçkan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Ameliyat olmayı düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Başa Dön