14 May 2018
Tedaviden 2 ay sonra

Dr. Selçuk İnanlı bana hayatımı geri verdi!

24 yaşındayım ve Hollanda'da yaşıyorum. 2017 yılında iki korkunç sonuçla burun estetiği oldum. İlkinin sonunda domuz burnu gibi görünen bir burunla kaldım. Kliniktekiler bu sefer bana bir revizyon önerdiler. Çok gergindim ve kabul ettim.

Sonra revizyon ameliyatımı yaptılar ve tam bir facia oldu.

Burnumun ucunu alçaltmak yerine burnumda ki kıkırdak neredeyse tamamen alındı. Burun deliklerim çok küçük olduğu için nefes alamıyordum. Evden çıkamadım, çok utandım. Revizyon konusunda uzman bir doktor aradım ve internette Selçuk İnanlı'yı buldum.

Instagram hesabını takip etmeye başladım ve bir sürü kötü burnu düzeltiyordu. Asistanı ile konuştuktan sonra onunla görüşmeye karar verdim. İstanbul'a gittim ve onunla konuştum. Burnumu kontrol etti ve oldukça kötü göründüğünü söyledi. Daha önce iki ameliyat geçirdiğim için bana mükemmel bir burun sözü veremeyeceğini söyledi. Ama şu an sahip olduğumdan kesinlikle daha iyi olurdu.​

14 May 2018
Tedaviden 2 ay sonra

Ameliyat sonrası

Ameliyattan sonra Dr. Selçuk İnan hastanemdeki odamda geldi ve ameliyatın 6 saat sürdüğünü söyledi. Burnumu yeniden inşa etmek için kaburga kıkırdağımı kullandı. Hastanedeki insanlar çok samimi ve çok yardımseverdi. Her iki saatte bir buz koydular.

7 gün sonra kliniğe tekrar geldim ve dikişlerim alındı. Sonra da ayna verdiler bana böylece yeni burnumu ilk kez görebildim. Burnumu görünce şok geçirdim. Gerçekten bir burnum vardı bu kez! Şişmişti gerçi ama şekli anlayabiliyordum. Çok sevdim!

Bu yıl ilk kez utanmadan dışarı çıkabiliyorum. Ameliyattan bu yana 2 hafta geçti ve hala çok şiş ama görüntüsüne bayılıyorum.

Dr. Selçuk İnanlı ve asistanı son gün her şeyin yolunda gidip gitmediğiniz öğrenmek için burnumu kontrol ettiler. Şu an uzakta olmalarına rağmen ilgilerini hala üzerimden çekmediler.

Bundan sonrasını da sizinle paylaşacağım ve deneyimimi güncelleyeceğim.

14 May 2018
Tedaviden 2 ay sonra

6 hafta sonra

Yarın ameliyatımın üzerinde 6 hafta geçmiş olacak. Hala baya şiş. Ama ameliyatımın üzerinden 6 hafta geçince şekli biraz daha iyi anlayabiliyorum. İlk ay çok büyüktü ama 3. burun ameliyatım olduğu için bu beklenen bir durum. Burnumun 3 ay sonraki halini çok merak ediyorum.

14 May 2018
Tedaviden 2 ay sonra

8 hafta sonra

Hızlı bir güncelleme yapayım doktorum burnumun %100 iyileştiğini söyledi. Bir önceki ameliyat sonrası feci burnuma göre bu inanılmaz. Çok memnunum. Doktorumla hala iletişim halindeyim. Bana nasıl gittiğini son durumunu sürekli soruyor. Seçimimden dolayı çok memnunum.

Yorumlar

De*** 15 May 2018  

Gerçekten sonuç harika olmuş. Benim revizyon değil ilk ameliyat ama cesaretim yok hala araştırıyorum.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Selçuk İnanlı Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi
Hasta Yorumu İnanılmaz bir doktor! Çok dürüst ve çok ilgiliydi. Ayrıca asistanı da çok tatlıydı. Doktor dikişlerimi alırken elimi tutuyordu.
Başa Dön