Sırala
14 Mayıs 2018
Tedaviden 2 ay sonra

Dr. Selçuk İnanlı bana hayatımı geri verdi!

24 yaşındayım ve Hollanda’da yaşıyorum. 2017 yılında iki kez berbat sonuçlanan burun estetiği oldum. Birincisinin sonunda domuz burnuna benzeyen bir burunla kaldım. Kliniktekiler bana bu kez bir revizyon önerdiler. Çok tedirgindim ve kabul ettim.

Daha sonra revizyon ameliyatımı yaptılar ve tam bir felaket oldu. Burun ucumu daha düşük yapmak yerine burnumdaki kıkırdağım hemen hepsini çıkardı.  Burun deliklerim yüzünden nefes alamıyordum, çünkü çok küçüktüler. Evden dışarı çıkamıyordum çok utanıyordum. Revizyon konusunda uzman bir doktor arayışına girdim ve internetten Selçuk İnanlı’yı buldum.

Instagram hesabını takip etmeye başladım ve bir sürü feci burnu düzeltiyordu. Asistanıyla konuşunca onunla görüşmeye karar verdim. İstanbula’a gittim ve görüştüm. Burnumu kontrol etti, ve baya kötü göründüğünü söyledi. Bana mükemmel bir burun sözü veremeyeceğini söyledi çünkü zaten iki kez ameliyat olmuştum. Fakat şu an sahip olduğumdan kesinlikle daha iyi olacaktı. Ve sonuç yorumu size bırakıyorum:)))

Yorum Yaz 0 Yorum
14 Mayıs 2018
Tedaviden 2 ay sonra

Ameliyat sonrası

Ameliyattan sonra Dr. Selçuk İnan hastanemdeki odamda geldi ve ameliyatın 6 saat sürdüğünü söyledi. Burnumu yeniden inşa etmek için kaburga kıkırdağımı kullandı. Hastanedeki insanlar çok samimi ve çok yardımseverdi. Her iki saatte bir buz koydular.

7 gün sonra kliniğe tekrar geldim ve dikişlerim alındı. Sonra da ayna verdiler bana böylece yeni burnumu ilk kez görebildim. Burnumu görünce şok geçirdim. Gerçekten bir burnum vardı bu kez! Şişmişti gerçi ama şekli anlayabiliyordum. Çok sevdim!

Bu yıl ilk kez utanmadan dışarı çıkabiliyorum. Ameliyattan bu yana 2 hafta geçti ve hala çok şiş ama görüntüsüne bayılıyorum.

Dr. Selçuk İnanlı ve asistanı son gün her şeyin yolunda gidip gitmediğiniz öğrenmek için burnumu kontrol ettiler. Şu an uzakta olmalarına rağmen ilgilerini hala üzerimden çekmediler.

Bundan sonrasını da sizinle paylaşacağım ve deneyimimi güncelleyeceğim.

Yorum Yaz 0 Yorum
14 Mayıs 2018
Tedaviden 2 ay sonra

6 hafta sonra

Yarın ameliyatımın üzerinde 6 hafta geçmiş olacak. Hala baya şiş. Ama ameliyatımın üzerinden 6 hafta geçince şekli biraz daha iyi anlayabiliyorum. İlk ay çok büyüktü ama 3. burun ameliyatım olduğu için bu beklenen bir durum. Burnumun 3 ay sonraki halini çok merak ediyorum.

Yorum Yaz 0 Yorum
14 Mayıs 2018
Tedaviden 2 ay sonra

8 hafta sonra

Hızlı bir güncelleme yapayım doktorum burnumun %100 iyileştiğini söyledi. Bir önceki ameliyat sonrası feci burnuma göre bu inanılmaz. Çok memnunum. Doktorumla hala iletişim halindeyim. Bana nasıl gittiğini son durumunu sürekli soruyor. Seçimimden dolayı çok memnunum.

Yorum Yaz 1 Yorum
denizzzz29 15 Mayıs 2018  

Gerçekten sonuç harika olmuş. Benim revizyon değil ilk ameliyat ama cesaretim yok hala araştırıyorum.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Selçuk İnanlı Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu İnanılmaz bir doktor! Çok dürüst ve çok ilgiliydi. Ayrıca asistanı da çok tatlıydı. Doktor dikişlerimi alırken elimi tutuyordu. Hasta Yorumunu Gizle