02 February 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Doktorum mükemmel hedefi yakaladı

Nisan 2012 tarihinde İzmir Medical Park Hastanesi’nde geçirdiğim ameliyat tek kelime ile mükemmeldi. Bir sağlık profesyoneli olarak Eray Hocamın hastasına yaklaşımı, bilgilendirmesi, hastasının genel durumunu çok ince bir titizlikle değerlendirerek ( hiçbir komplikasyon riskine girmeyerek) mükemmel hedefi yakaladığına inanıyorum.

Ameliyat öncesi ve sonrası ağrı dahil hiç bir sıkını yaşamamam hassas alerjik bünyeli bir kişi için inanılmaz. 1 gece hastanede yattım. Anesteziden uyandığımda ilk iş duvardaki saate bakıp ameliyatın kaç saat sürdüğünü hesaplamak olmuştu ki bu da yıllarca gördüğümüz (bulantı, kusma, titreme) anestezi sonrası olumsuzlukların bile aşılmış olduğunu gösteriyor.

Ameliyat sonrası ilaç tedavisi ve pansumanlar, detaylı açıklamalarıyla daha iyisi olabileceğini düşünmüyorum. Estetik açıdan yine o kadar başarılı ki yıllar önce yaptırmadığıma pişmanım.

Akademik çalışmalarıyla plastik cerrahi literatürüne geçmiş kendi tekniği ile çok sayıda mamoplasti ameliyatını başarıyla yapmıştır. İzmir’de ameliyat olmayı düşünenler tereddütsüzce tercih edebilirler. Saygıdeğer Eray Bey’e sonsuz teşekkürler.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Prof. Dr. Eray Copcu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu İzmir’de ameliyat olmayı düşünenler tereddütsüzce tercih edebilirler. Saygıdeğer Eray Bey’e sonsuz teşekkürler. <br />
Başa Dön