03 November 2021
Tedaviden 1 gün sonra

Diş sıkma sorunuma botox çözüm oldu

Yıllardır diş sıkma sorunu yaşıyordum. Daha önce diş hekimine plak da yaptırmıştım ama pek bir faydasını görememiştim. Kesin bir çözüm olması için massater (diş sıkma) botoksu yaptırmaya karar verdim. Yaklaşık 2 hafta önce ilk işlem uygulandı. Uygulama öncesinde bir krem sürüldü. Bu krem sayesinde işlem sırasında herhangi bir acı hissetmedim. Hem çeneme hem de şakak bölgeme enjekte edildi. İşlem sonrasında sadece 1 saat çok sıcak ve çok şeyler yiyip içmem istenmedi.

İşlemden sonra 4 5 gün sert şeyler yerken zorlandım ama bu benim hoşuma gitti. Çünkü bu farkın botokstan kaynaklandığını ve çenemin eskisi kadar güçlü olmadığını hissetmek doğru bir işlem yaptırdığımı hissettiriyordu. İşlemden yaklaşık 2 hafta sonra kontrol randevuma gittim. Sadece çene bölgeme biraz daha botox enjekte edildi. Bundan sonraki işlem 5 ay sonra yeniden yapılacak.

Bu kadar kısa zamanda bu kadar fark yaşamak beni çok mutlu etti. Keşke daha önce bu işlemi yaptırıp, o kadar ağrıyı çekmeseymişim. İşlemden sonra yüzümde de farklar meydana geldi. Cildim daha gergin ve daha genç bir görüntüye sahip oldu. İnsanlar zayıfladığımı bile söylediler.Yorumlar

Ha*** 22 November 2021  

Your result is amazing

Ha*** 22 November 2021  

I like your result

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Uzm. Dr. Şafak Göktaş Medikal Estetik
Hasta Yorumu Kendisi çok kibar, çok saygılı ve çok ilgili bir doktor. İyi ki bu süreçte kendisini tercih etmişim.
Başa Dön