08 February 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Değişikliğe ihtiyacı olan 21 yaşında bir genç :)

Burnumda önemli bir sorun olduğunu ilk defa çocukluk sonrası dönemde fark ettim. Ciddi bir görüntü bozukluğuna neden olan geniş kemerli bir burnum vardı.

Araştırmalarım sonunda olağanüstü yeteneklere sahip bu doktoru keşfettim. Daha sonra uluslararası hasta koordinatöründen bilgiler aldım. Kendisi çok ilgiliydi. Sorularıma günün her saatinde detaylı bir şekilde yanıt verdi. Hiç iletişim problemi yaşamadım. Konaklama ve seyahat konularında da bana yardımcı oldu. Genel olarak tüm süreç mükemmeldi.

07 February 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Kliniğe varış...

Kliniğe ilk ulaştığımda ilk önce Dr. Metin Kerem’in ekibiyle tanıştım ve bana çok yardımcı oldular. Daha sonra Metin Kerem ile görüştüm.

Hayal edebileceğimden daha iyi ve daha önemli değişiklikler yapacağını iletmesine rağmen, burnumla ilgili küçük beklentilerle geldim.

Burnumu daha iyi görebilmek için biraz öteye gitti ve burnumun en iyi şekilde olabilmesi için neler yapılabileceğini anlattı ve benim fark etmediğim sorunlara da değindi. İşte o an onun ne kadar profesyonel ve deneyimli olduğunu anladım.

07 February 2018
Tedaviden 2 hafta sonra

Operasyon sonrası sonuçlardan çok memnunum

Başarılı bir operasyon sonucunda sonuçlardan memnundum. Operasyon sonrasındaki doktorumun ilgisi hasta koordinatörününki kadar iyiydi.

Ekibi ise her zaman çok nazikti, bu kliniği kozmetik cerrahi ile ilgili arayışı olan herkese tavsiye ederim.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Doktorum çok profesyonel ve deneyimliydi. Bunu görüşmede anladım.
Başa Dön