08 February 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Op. Dr. Metin Kerem sayesinde çok mutlu bir kadın oldum

İlk iletişim kurduğum andan itibaren süreç profesyonel ve mükemmel başladı. Tüm sorularım yanıtlandı ve farklı seçenekler sunuldu. Dr. Metin Kerem ile buluşmak ve yağ transferi için tarih ayarlamak 8 haftamı aldı. Ameliyatımdan bir gün önce kliniğinde Metin Kerem ile görüşmem vardı. Kendisi çok gerçekçiydi. 58 kiloydum bu yüzden daha fazla yağ kullanmayacaktı. Beklentimin ötesinde işlem sırasında yapmayı planladığı her şeyi açıkladı.

Dr. Metin Kerem aslında beni yeniden biçimlendirdi. Üst ve iç bacaklarımdan, dizlerimin arkasından ve belimden yağ aldı, sonra hepsini kalçama koydu ve inanılmaz bir sonuç elde etti.

1 gece boyunca hastanede kaldım. Hastane personeli çok sıcak ve ilgiliydi. Hastane de çok temiz ve bakımlıydı. Operasyondan sonraki gün hastaneden çıktım. Bir kaç hafta sonra biraz ağrım vardı.

Zengin bir kadın değilim ve yaşlanıyorum. Dr. Metin Kerem’e giderken elbette güven sorunu yaşıyordum. Ama doktorum beni rahatlattı nasıl görüneceğim hakkında bilgi verdi. Yapılan işlem ve sonuç harikaydı ve dürüst olmak gerekirse yurt dışında daha iyi bir tedavi gerçekleşemezdi.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Metin Kerem Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Dr. Metin Kerem işinde profesyonel, dürüst ve gerçekçi biri.
Başa Dön