17 April 2022
Tedaviden 1 hafta önce

Göz ile burun arasında tümör alındı ama cerrahi operasyon sonrasında aynı ilgiyi bulamadım

25 Mart 2022 cuma günü göz ile burun arasında tümör alınması için cerrahi operasyon geçirdim. Muayene olduğumda gayet ilgiliydi. Fakat cerrahi operasyondan sonra yarayı sadece bant ile kapattı, 4 gün su ile temas ettirmememi ve 14 gün dikişlerini aldırmaya gel dedi ve beni gönderdi. Ağrı kesici vs. ilaç da vermedi. Akşamına gözüm şişti ve ağrıdan duramadım. İletişim numarası da vermedi, hafta sonu olduğu için iletişim de kuramadım. Pazar sabahı bant ile yapıştırdığı yerin etrafından sızıntılar başladı ve başka hastane acile gidip pansuman yaptırdım.

P.tesi günü tekrar pansumana gittiğimde uzman doktor acilen göz doktoruna gitmem gerektiğini söyledi. Hemen göz doktoruna gittim gözümde enfeksiyon olduğunu belirttiler. Bana antibiyotik tedavisi, göz damlası, kremi vs. verildi. Sık sık kontrole gittim. Bu 3 günlük süreçte hastane üzerinden doktora ulaşmak için defalarca aramamıza rağmen pazartesi akşam saatlerinde doktora ulaşabildik. Üslubu iyi değildi. Malum hasta olduğum için alttan aldım.

14 gün sonra dikişleri almaması için hastanesine gittim halen üslubu yersiz bir şekilde konuşmaya devam etti. Küçücük bir ameliyatı çok büyüttüğümü söyledi. Eşim soru sormak istedi hiç olumlu bir yaklaşımı olmadı. Ameliyat için para verdik, ondan bir o kadar da fazla enfeksiyonu düzeltmek için başka hastane köşelerinde süründüm.

 

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Mehmet Onur Öztürk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Cerrahi operasyon sonunda aynı ilgiyi bulamadım.
Başa Dön