Sırala
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Burun estetiğimin ardından: Çok teşekkürler :))

Selam herkese,

Adım Sema Dikici. Bundan 5 yıl önce tatildeyken denizde muzdan düştüm ve düşme sırasında arkadaşımın dizi burnuma çarptı. Önce basit bir kaza gibi göründü sonradan yıllar geçtikçe nefes alma problemi yaşamaya başladım. Ayrıca burnum giderek şişti, büyüdü ve eskisi gibi güzel görünmemeye başladı.

Pek çok şey araştırdım ve doktorlarla görüştüm. Ama çok korkuyordum ameliyattan. Benim için burun estetiği daha çok kendini daha güzel göstermek ya da daha küçük burun sahibi olmak için yapılan bir şeydi.

Kendisine meme estetiği yaptırmış bir arkadaşımın önerisiyle Dr. Güray Yeşiladalı’ya ulaştım. Kendisiyle görüştüğümde tam olarak ne yapılmasını istediğimi anlattım. Ben daha kavisli bir burun istemiştim ve burun deliklerimin nasıl olmasını istediğimi anlatmıştım, beni dinledi ve gerçekte ne yapabileceğini söyledi, gerçekten çok şaşırtıcıydı.

İyileşme sürecim gayet güzel geçti. 6 gün sonra geri döndüm ve kesinlikle iyileşmiştim. Hatta işime döndüm ve normal hayatıma devam ettim :)) Ameliyat sonrası fotoğraflarımı da ekliyorum. Bir tanesi (şapkalı olan) ameliyattan 6 gün sonra diğeri ise 1 ay sonra.

Gerçekten hayatımı değiştirdi. Daha iyi bir doktor isteyemezdim. Güray Yeşiladalı mükemmel bir doktor ve ekibi kesinlikle müthiş. Gelecekte başka bir ameliyat için yine Dr. Güray Yeşiladalı’ya giderim. Kesinlikle en iyisi ben sonuçtan çok memnunum.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Güray Yeşiladalı Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Güray Yeşiladalı mükemmel bir doktor ve ekibi kesinlikle müthiş.<br /> <br /> Gelecekte başka bir ameliyat için yine Dr. Güray yeşiladalı’ya giderim. Hasta Yorumunu Gizle