Sırala
15 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

10 yıldır burun estetiği yaptırmak istiyordum, sonunda yeni burnuma kavuştum

22 yaşındayım ve 12 yaşından beri burun estetiği yaptırmak istiyordum. 2014 yılından itibaren de iyi bir rinoplasti doktoru için araştırma yapmaya başladım. İsveç’te yaşıyorum ve çevremdeki doktorları araştırmaya başladım etrafımda hiç iyi sonuç görmüyordum. Bir kaç arkadaım yaptırmıştı burun estetiği ama memnun kalmamışlardı. Bu yüzden, İsveç dışında bakmaya başladım, herkes bana İran'a gitmemi söyledi orada iyi burun estetiği yapan doktorlar varmış ama ben aynı fikirde değildim. çünkü insanlar iyi bir burun estetiği yaptığını söylediler ama ben de aynı fikirde olmadım çünkü gördüğüm sonuçlar hiç doğal durmuyordu.

Bir süre sonra İstanbul için araştırma yapmaya başladım ve hemen en iyisini buldum: Dr Emre İlhan. Hemen fotoğraflarımı yolladım ve onlar da yanıtladılar. 2015’te operasyon için anlaştık. Ama bazı talihsizliklerden dolayı operasyonu iptal etmek zorunda kaldım. İsveç'te üniversiteye başlamıştım ve bu süre zarfında okuldan vakit ayıramadım.

Bir yıl sonra tekrar araştırmaya başladım. Yine sonuçlarını %100 beğendiğim tek doktor oldu: Emre İlhan Herkesin yorumu olumluydu ayrıca doktorun KBB uzmanı olduğunu öğrendim. Böylece ameliyattan sonra gerçekten güvende olacağım çünkü nefes almaya devam edebileceğimden eminim. Çoğu cerrahın aksine burnunu kırmadı, küçük bir elektronik alet kullanıyor, buna Ultrasonik Rinoplasti deniyor.

Bu teknikle çok daha doğru oluyor, daha hızlı iyileşiyor ve morarma minimal seviyede oluyor. Bu yüzden asistanı Cansu ile tekrar iletişime geçtim. 500 euroluk bir ücret ödedim ve Ağustos 2017'de burun estetiği için rezervasyon yaptırdım. Çok heyecanlıydım, gerçekten de iyi bir seçim gibi görünüyordu.

Facebook’ta ve Instagram’da paylaştığı fotoğraflara bayılmıştım. Çok doğal görünüyorlardı ve bu benim için önemli bir kriterdi.

Yorum Yaz 0 Yorum
15 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Daha sonra…

Dün Emre İlhan’ın kliniğindeydim.

Harika geçti, doktorumu gerçekten seviyorum hemen ona %100 güvenebileceğimi hissettim.

Güncelleyeceğim daha sonra...

Yorum Yaz 0 Yorum
15 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Ameliyattan 3 ay sonra

Operasyonumun gerçekleştiği hastane çok temiz ve güzeldi. 5 yıldızlı otel gibiydi hatta. Dr. Emre İlhan operasyondan önce ve sonra beni kontrol etti.

1 hafta kadar alçım kaldı. İlk 2 gün baya zordu çünkü ağızdan nefes almak zorunda kaldım.

2. günden sonra daha iyi hissettim ve dışarı çıkmaya başladım. İstanbul’da bu şekilde burnunda bandajla gezmek pek sıkıntı değil hatta alışıldık bir şey o yüzden hiç çekinmedim.

7 gün sonra doktorum alçıyı ve tamponlarımı çıkardı. Baya rahatsız edici bir durumdu ama çok acımadı hatta çıkarırken şarkı söyleyerek yaptı bu işlemi.

Alçı çıktıktan sonra bir kaç gün burnumda bant kaldı.

10 gün sonra burnumun son halini görebildim, küçük ve çok hoştu.

Daha sonra tekrar bantladı ve 4 sonra bandı çıkarabileceğimi söyledi.

Bandı İsveç’te çıkardım, çok iyi görünüyordu.

Genel olarak burnumdan çok memnunum, sol burun deliğimde ameliyattan beri beni rahatsız eden bir nefes darlığım var. Hala burun deliğinin içinde şişlik olup olmadığını veya ne olduğunu bilmiyorum.

Yakında kontrol için bir randevu alacağım.

Yorum Yaz 0 Yorum
15 Mayıs 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

Mutlu...

Gerçekten Emre İlhan’ı seçtiğim için çok mutluyum. Gerçekten çok yetenekli ve çok nazik, söylediğim her şeyi dinlediğini biliyordum. Doktorum da baştan beri ne yapabileceği hakkında çok dürüst davrandı.

Yorum Yaz 2 Yorum
derennn 16 Mayıs 2018  

Ben de çok beğendim değişim harika olmuş. Bu arada fiyat paylaşmanız mümkün mü?

fsweden 16 Mayıs 2018  

Her operasyonun içeriği farklı olacaktır, muayene sonrası belli oluyor sonuçta. İletişim bilgilerinden ulaşıp daha sağlıklı bilgi alınabilir.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Emre İlhan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Sonuçlarını %100 beğendiğim tek doktor oldu: Emre İlhan Hasta Yorumunu Gizle