05 May 2020
Tedaviden 2 yıl sonra

Burun estetiği ile öyle bir burun yaptı ki tahminlerimin çok ötesinde oldu

2017 yılında burun ameliyatı oldum.şekil bozukluğunun yanında nefes problemim de vardı..çokkk doktor hastane vs araştırdım.ameliyat olan insanlarla konuştum bunların içinde tekrar ameliyat olanlar da vardı..en son Süleyman Taş a gittim bir arkadaşımın tavsiyesi ile..öncelikle burnumdan,doktorumdan ve ekibinden çokkk memnunum.Kan aldırırken bile bayılır gibi oluyorum ancak doktorun sakinliği ameliyat sonrasındaki desteği beni çok rahatlattı..burundan sonra kendisine dudak dolgusu için de gittim :) yüzündeki benleri de aldırdım sonrasında..yaptigi her işten çok memnunum..Burun ameliyatı için düşünenlere onerim "ben bu burundan istiyorum" diyerek doktora gitmemeleri bu noktada doktorun estetik görüşüne güvenmek gerekiyor ilk başta ben de böyle olsun şöyle olsun diye Bi tarif verdim ama sonuçta ortaya çıkan benim tarifimden guzeldi :)) şimdiden herkese geçmiş olsun diliyorum

Yorumlar

Su*** 12 May 2020  

Merhaba Demet Hanim, Güzel ve nazik sözleriniz için teşekkür ederiz. Biz de ekip olarak sizi tanıdığımıza çok memnun ve mutluyuz. Görüşmek dileğiyle, sağlıklı günler.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Süleyman Taş Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Ameliyat olmadan önce kendisiyle tanışmanizi,fikrini almanızı öneririm zaten başka doktor aramayacaksınız sonrasında sevgiler :)
Başa Dön