Sırala
28 Haziran 2018
Tedaviden 2 yıl sonra

Bugüne dek kulaklarımın aşırı kepçe olmasından dolayı bir kere bile saçımı toplayamamıştım

İstanbul'da bir üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım. 26 yaşındayım ve bugüne dek kulaklarımın aşırı kepçe olmasından dolayı bir kere bile saçımı toplayamamıştım. Kendi ekonomik özgürlüğümü sağlar sağlamaz bu işin ustasını araştırmaya koyuldum, malum kariyerim nedeniyle iyi bir araştırmacıyım. Aklımda ise öncelikle bu işe bir bayan cerrahın el atması idi.

Bu ayrımcılığımın sebebi ise ne kadar teorik bilgi, ne kadar tecrübe olursa olsun, bir bayanın estetik görüşleri, zevkleri, bakış açısı ve elinin bu tür ince işlere yatkınlığının ayrı bir doğuştan gelen yetenek olduğunu düşünmemden dolayıdır.

İnternet sitelerinde uzun uzun yaptığım araştırmalar sonunda makaleleri ve özellikle de hakkında yapılan yorum, teşekkür yazıları beni çok etkileyen doktorum Eser Aydoğdu Hanımı bulur bulmaz 'tamam dedim, kesinlikle benim doktorum'. hiç vakit kaybetmeden randevu aldım.

Size bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama ben bu denli güleryüzlü, içten, insana bir psikoloğa gitmiş gibi rahatlık, pozitif enerji veren bir doktorla karşılaşmadım ve hiç tereddüt bile etmeden o gün, ertesi hafta ameliyat olacağıma karar verdik. Üstelik bu ameliyatı aileme söyleyemeyeceğimi, yanımda refakatçi bile getiremeyeceğimi söylediğimde, hiç sorun değil, biz amelıyat öncesi ve sonrası herşeyinle ilgileneceğiz dedi ve öyle de oldu; ki ben aşırı heyecanlı, panik bir insanımdır değil ameliyat, kendilerini her an yanımda hissettirmelerinden dolayı sanki kuaföre gidip saçımı yaptırmış gibi oldum, belki inanmıcaksınız ama lokal anestezi ile ameliyat oldum ve o 1 saat esnasında, televizyon dizilerinden, yarışmalardan muhabbet ettik, sonrasında da birkaç saat içinde taburcu oldum.

Şu an ameliyatımdan sonraki 7. günüm ve aynaya bakıyorum da; sanki dünyanın en güzel kulakları benim gibi...size bu duyguyu anlatamam. Bugün yanından kontrolden geldim ve kendisine ne kadar minnettar olduğumu belirttim.

Bugün benim ya da bir yakınımın estetik sorunu olacak olsa tek vereceğim adres Eser Hanım olacaktır. Kendisi gibi o çok değerli, canayakın asistan arkadaşları unutamam.

Hepsine özellikle de kulaklarımı baştan şekillendiren Sevgili Doktorum Eser Hanıma sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum...

Yorum Yaz 2 Yorum
didemun 28 Haziran 2018  

Selam, ben de aynı dertten muzdaribim, kulaklarım kepçe ve büyük iple değil galiba sizin yöntem değil mi?

saniye21 28 Haziran 2018  

Merhabalar Benim de doktorum Eser Hanım. Öncelikle doktor hanıma çok teşekkürler ellerine sağlık diyorum. Yaklaşık 1 ay önce Eser Hanıma kepçe kulak ameliyatı oldum ameliyatım çok rahat geçti ilk gece biraz ağrılarım oldu ağrı kesiciler ile olayı hafiflettim. 2.gün biraz kulaklarımda kaşıntı oldu derken 3.gün bandajlar çıkarıldıktan sonra rahatlıyorsunuz ve normal hayatınıza devam ediyorsunuz.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Eser Aydoğdu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Hasta Yorumunu Göster
Hasta Yorumu Kendisine ne kadar minnettar olduğumu belirttim. Bugün benim ya da bir yakınımın estetik sorunu olacak olsa tek vereceğim adres Eser Hanım olacaktır. <br /> <br /> Kendisi gibi o çok değerli, canayakın asistan arkadaşları unutamam. Hepsine özellikle de kulaklarımı baştan şekillendiren Sevgili Doktorum Eser Hanıma sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum... Hasta Yorumunu Gizle
Kepçe Kulak Ameliyatı Soru/Cevapları
Tümünü Gör
Kepçe kulak sorunum var 4 doktor cevapladı
Kepçe kulak ameliyatı sgk? 3 doktor cevapladı
Doktora Sor Doktora Sor