17 April 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

Soner Tatlıdede ile botox deneyimim

Yaşım 28 ve sürekli olarak kaş çatmaktan, fazla güneşlenip o arada yine kaş çatmaktan ve göz kısmaktan dolayı kaşlarımın arasında ince ince çizgiler oluşmuştu. Hazır Soner Bey’e gitmişken ilk botoksumu da yaptırdım. Öncesi sonrası fotoğrafımı da paylaşıyorum.

01 May 2017
Tedaviden 3 yıl sonra

“Botoks ifade kaybına sebep olmadı.”

Birincisi Botoks ifade kaybına sebep olmadı. En büyük korkum şaşırmış gibi görünmekti ama böyle bir şey olmadı.Hem kaş ortasına hem göz çevreme yaptırdım. Göz çevremdede ufak ufak başlamıştı kaz ayakları.Şimdi kaş ortasının doğal haline bakalım.Ortadaki çizgileri görüyorsunuz, şimdi Botoks’tan bir hafta sonrası (Botoks yapıldığı an değil bir hafta sonra çizgileri açıyor):Ta taaammm işte çizgiler gitti. Şu Botoks‘u bulanın tuttuğu altın diyeceğimde zaten oluyordur. Ne güzel bir şeymiş yahu,krem vs uğraşmadan bir haftada zırt diye gitti o çizgiler. “Görüntüm dinlenmiş, rahatlamış bir ifade aldı.” Görüntüm dinlenmiş, rahatlamış bir ifade aldı.Botoks öncesi sonrası arasında ciddi farklar var. Bu arada göz çevremin öncesini fotoğraflamayı unuttuğum için sonrasını göstermiyorum ama aynı kaş ortası gibi çizgi vs kalmadı.Son derece memnunum.Bu arada Soner Bey’le konuştuk, Botoks hem kırışık açan hemde yeni kırışıklıkları önleyen bir işlem çünkü kremle vs uğraşıp duruyoruz ama yine kırışıyoruz. Botoks‘la o kaslar durdurulup kullanılmayınca yıpranmıyorda, yani yeni kırışıklıkta oluşmuyor. Soner bey bunu şöyle açıkladı "Bir ayakabıyı çok giyerseniz eskir değil mi? Şimdi o ayakkabıyı giymiyorsunuz ve eskimiyor.”

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Doç. Dr. Soner Tatlıdede Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Ben yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Dr.Soner Bey zaten bu işlemlerde en güvendiğim bir numaralı doktorum.Botoks öncesi sonrası çok memnun ayrıldım.
Başa Dön