26 March 2018
Tedaviden 5 ay sonra

Bir Amerikalı’nın Türkiye'de olağanüstü saç ekimi deneyimi

Kasım 2017'de Dr Serdaroğlu’na FUE yöntemiyle 4900 greft saç nakli nakli yaptırdım ve PRP tedavisi aldım. San Francisco’da yaşıyorum ve burada bile Türk saç ekimi endüstrisinin dünya standartlarında ve uygun fiyatlarda olduğuna dair pek çok şey duydum. Bu yüzden Kasım ayında nakil yaptırmak için İstanbul’a gitmeye karar verdim.

Profesyonelliği, dikkati, ekibi, hastayla kurduğu kişisel ilişki ve daha da önemlisi İstanbul’un oldukça elit kesiminin yaşadığı yerde dünya standartlarındaki klinik işte tüm bunlar beni çok etkiledi ve bu süreci benim için çok daha kolay hale getirdi. Operasyon sonrası bakım da yeterince kapsamlıydı ve ben de tüm bu tedavi sürecini ilk gününden Amerika’ya dönene kadar iyi takip ettim. İki şey beni çok etkiledi:

1. İş bilir oluşu. (Sahip olduğum donörle benim için en ideal saç çizgisinin neresi olduğuna karar verdi. ben mesela biraz daha farklı düşünüyordum ama o bu konuda öngörülü yaklaştı. )

2. Alanında ne kadar derin bir bilgiye sahip olduğu. (Çevremde düşünen herkese tavsiye ederim. Türkiye’ye gidip gelme uçak bileti de tedavi bütçesine dahil olsa da ki bu bile Los Angeles ve San Francisco’da tedavi düşünüldüğünde çok daha uyguna gelir.

Bu kadar uzakta olmasına ve 10 saat zaman farkına rağmen operasyon sonrası kişisel takibi de çok iyiydi. Fotoğraflarımı ilk 3 hafta boyunca e-posta ile paylaştım ve bana ilk bir ay bu zorlu aşamayı atlatabilmem konusunda yardımcı oldu.

ABD'de yaşıyorsanız ve Dr. Serdaroğlu’nun saç ekimi tedavisi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bana ulaşmaktan çekinmeyin.

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Profesyonelliği, dikkati, ekibi, hastayla kurduğu kişisel ilişki ve daha da önemlisi İstanbul’un oldukça elit kesiminin yaşadığı yerde dünya standartlarındaki klinik işte tüm bunlar beni çok etkiledi ve bu süreci benim için çok daha kolay hale getirdi.
Başa Dön