Sırala
21 Şubat 2018
Tedaviden 1 ay sonra

Emre Çiçek'e terleme botoksu için gittim, kol altlarım artık özgür

Kendimi bildim bileli kol altlarım çok terliyodu. Özellikle stresli günlerde ya da çok heyecanlandığımda bu durum ayyuka çıkıyodu.

Geçenlerde iş yerinde önemli bir sunumda korkudan kollarımı kaldıramadığımı farkettim. Bildiğiniz sırılsıklam olmuştum. Orada yok olmak istedim.

İşte o an "yetti" dedim. Bir arkadaşımın yönlendirmesiyle iş çıkışı kendimi doktorun kliniğinde buldum ve botoks'a yönlendirildim.

Yorum Yaz 0 Yorum
27 Nisan 2017
Tedaviden 8 ay önce

Bu probleme hiperhidroz deniyormuş

Çocukluğumdan beri illallah ettiğim kol altı terlemesine hiperhidroz deniyomuş. Hiperhidroza aşırı aktif ter bezleri neden oluyormuş ve bayağa kişide de bu varmış.Doktorum çarenin botoks olduğuyla ilgili beni ikna etti. Nitekim kime sorduysam da aynı şeyi söyledi. Durumun vahametini fotodan görebilirsiniz.

Yorum Yaz 0 Yorum
27 Nisan 2017
Tedaviden 8 ay önce

Hayatımı değiştiren uygulama botoks

Bu botoks bildiğiniz hayatımı değiştirdi. En güzeli de artık istediğimi giyebiliyorum ve terlediğimde ceketimi çıkarmaktan korkmuyorum. Bu durum da resmen beni yeniden doğmuş gibi yaptı.Bu dertten kurtulunca ilk iş alışveriş yaptım. Artık sınırlarım yok :)

Yorum Yaz 0 Yorum
27 Nisan 2017
Tedaviden 8 ay önce

Nicole Kidmanda bile varmış,bende olmuş çok mu :))

Bu arada durumu biraz araştırdığımda bu durumun yaygın olduğunu öğrendim.Nicole Kidman'da bile varmış, bende olmuş çok mu :)Muhtemelen bu foto eski, o da şifasına kavuşmuştur. İtiraf edin fotoyu görünce siz de rahatladınız benim gibi di mi ? :))

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu Tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Hasta Yorumunu Gizle