Sırala
13 Şubat 2018
Tedaviden 1 yıl sonra

7 yıllık evlilik ve 3 doğum sonrası cinsel ilişkiden zevk alamıyorduk, vajina daraltma tercih ettik.

Ben Uğur 7 yıllık evliyim, eşim 3 kere doğum yaptı, hepsi de normal doğumdu, son doğumundan bu yana 2,5 yıl geçti. Bu sürede ne zaman birlikte olsak ikimizde hiç tatmin olamadık, cinsel ilişkiden zevk almıyorduk. Eşimin vajinası çok geniş ve çok az pozisyonda uyarılıyordu, eşime soruyorum genişliğinden dolayı içinde hissedemediğini söylüyordu, bende içine girdiğimde genişliğinden dolayı bir şey hissedemiyordum.

Bu yüzden evliliğimizde çok büyük sorunlar olmaya başladı, aile huzurumuz kalmadı. Eşimi çok sevdiğim için bu problemi nasıl hallederim diye kimseyle paylaşamadığım sorunumuzu internet de araştırmaya başladım.

Pek çok yere baktım, en az 10 doktorla telefonda konuştum, ama içlerinden sadece Jinekolog ve Cinsel Terapist olan Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu bana güven verdi. Ebru hanımı daha sonra telefonda eşimle de konuşturdum, eşim de ona güvenince kliniğine gitmeye karar verdik.

Bu karar evliliğimizi kurtardı. Ameliyat sonrası şu an 7. aydayız eşimin daraltılan vajinası ile eşimle ilk zamanlarda ki gibi çok mutluyuz.

Yorum Yaz 0 Yorum
Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Hasta Yorumu En az 10 doktorla telefonda konuştum, ama içlerinden sadece Jinekolog ve Cinsel Terapist olan Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu bana güven verdi. Hasta Yorumunu Gizle