13 February 2018
Tedaviden 5 yıl sonra

Ayaz Aslan'la burun estetiğim üzerinden 5 yıl geçti ve iyi ki bunu yaptım

Burnumu yaptırmak istemeye başladığımda 21 yaşımdaydım. Dolayısı ile karar sadece bana ait değildi. İyi bir doktor bulup biraz da nefes alamama problemimi kullanıp ailemi ikna etmem gerekiyordu. Uzun yıllar burun spreyi kullanmış olduğum için burnumun içi korkunç durumdaydı o nedenle burnumu yapacak olan doktor mikro cerrah da olmalıydı; iyi bir plastik cerrah da olmalıydı. Ben bu düşüncelerle plastik cerrah araştırırken, bir arkadaşım vesilesiyle Doktor Ayaz Aslan ile tanıştım. İlk kontrolden hemen sonra ameliyat olmama karar verdik. Burnumda kemer vardı çok rahatsız edici değildi ancak ifademi ne kadar sertleştirdiğini ameliyat olmadan anlayamazmışım.

Ve ameliyattan sonra burnumdan çıkanları küçük bir kavanozda aldığımda hepimiz şok olduk; nefes alamamakta baya haklıymışım. Şuan ameliyatımın üzerinden 5 yıl geçti; ve hala arada aklıma iyi ki bunu yaptım diye gelir. Doğru doktoru ve doğru çözümü bulunca insan hem güzel hep sağlıklı hissediyor. Küçük not: 5 yıldır burun spreyi de kullanmadım :) 

Tedaviyi gerçekleştiren doktor
Op. Dr. Ayaz Aslan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hasta Yorumu Doktorum beni çok dinleyen ve rahatlatan bir doktor. Karar verirken de hiç etkilemiyor insanı sadece dinliyor.<br /> <br /> Bir de "aa geliyim dolgu yapalım geliyim şunu yapalım" dediğimde hep daha gerek yok henuz erken vs der; kendinin de aklına yatmayan birşeyi yapmıyor.
Başa Dön